Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8


Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu jesteście zazdrośniki i tyla jak "wam" nasze AFN'y dupska łoją na każdej krzyżówce i dlatego tak gadacie!!! :polew:

no ostatnio mialem wlastie takiego AFN-a na krzyzowce. koles podjechal i sie patrzy, np to ja lapie za kalendarzyk i juz chcialem wyciagac rake.... a tu koles robi przegazowe. kalendarzyk wrocil na swoje miejsce, wrzucilem 1 i... i... i szkoda ze nie mam wiekszych lusterek bo chcialbym widziec mine tego kolesia :polew:

w dodatku to byl sedan...

ale sie OT zrobilo... dobra koniec z tym :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Dlka mnie może to być diesel, w sporcie najważniejsze osiągi...... ale fakt powinien ładnie mruczeć, ale nowsze diesle na wysokich obrotach brzmią podobno całkiem fajnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaczymy jak go zaprezentują :smiley: Narazie jestem sceptycznie nastawiony, ale przynajmniej mniej martwiłbym się o spalanie tego cuda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem możliwosć na żywo oglądnąc tą fabrykę i proces produkcji wrażenia niesamowite, najlepsza sprawa to jak niemiaszek na hamownie wjechał i sprawdzał moc :th:ogólnie to manufaktura dziennie 20 sztuk sie produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiscie panie proponuje poczytac o nowej audicy RS 4 to dopiero robi wrazenie :audi::thumbup: w polsce niedlugo ma wejsc w salonach. Ma kosztowac ponad 320 tys. :slina:. Pozdro i sie rs 4 bardziej podoba i jej moc :a4fan: . Pozdrwiam

Hhahahahah kolego to się obudziłeś.Przecież RS4 już dawno jest w sprzedaży :polew: I następnym razem pisz w odpowiednich tematach bo robisz śmietnik :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE 5 min temu chyba widziałem na zywo R8 :drool:

ale to sie prezentuje, szkoda ze tylko smignelo, szef aso chyba sie wozi

byles pod takim wrazeniem, ze nie wiedziales czy to rzeczywiscie R8?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam niedaleko aso u nas salony skody vw audi i porsche sa razem wiec przywyklem do widoku tych fur natomiast wlasciciel salonu mieszka ze 2km ode mnie i smiga porsche no i dosc ciezka noge ma, a to audi przelecialo z dosc duza predkoscia, jak stalem na ul zobaczylem strasznie niska czarna pantere ktora wyskoczyla z za winka 3mala sie jak przyspawana no i przemknela obok ze 160km/h i tylko odprowadzilem ja wzrokiem :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że pierwsze R8 dotarły już do salonów. W Auto-Viva w Wawie na Połczyńskiej stoi jeden grafitowo-srebrny na honorowym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ono boskie jest :drool:

Oj dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ono boskie jest :drool:

Oj dzieki :D

:bicz2:Ono osobiscie wole blondynki ale jak przejdziesz transformacje i bedziesz wygladal jak R8 to obiecuje ze poprosze CIE o reke :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon Ramsey ma R8 ostatnio go widzialem na Chelsea, czas najwyzszy zeby Audi mialo taki sprzecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku pogłoski donosiły, że standardowo będzie montowany 500 konny 6.0l V12. Ten sam co wygrał Le Mans.

Niestety w R8 jest za malo miejsca na takiego potwora i zejdą do 326 konnego 4.2l V8. Też nieźle :)

Więcej tutaj: http://www.germancarblog.com/2007/06/audi-r8-coming-with-42-v8-tdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...