Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8


Rekomendowane odpowiedzi

a ja dalej jestem zdania za R8 i tdi to :thumbdown:

jestem tego samego zdania, dźwięk wydawany przez ropniaka nie pasuje do samochodu sportowego :evil:

moze zamonuja jakis dobre glosniki i bedzie ryk benzynowej V-ki lecial z cd :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej jestem zdania za R8 i tdi to :thumbdown:

jestem tego samego zdania, dźwięk wydawany przez ropniaka nie pasuje do samochodu sportowego

moze zamonuja jakis dobre glosniki i bedzie ryk benzynowej V-ki lecial z cd

bo żeście nigdy diesla nie mieli :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej jestem zdania za R8 i tdi to :thumbdown:

jestem tego samego zdania, dźwięk wydawany przez ropniaka nie pasuje do samochodu sportowego :evil:

Heh, to chyba nie słyszałeś dzwięku dobrej V-ki TDI. Zapraszam na zlot to posłychasz mojego 2.5V6 albo lepiej oniaka 3.0V6 :)

A widziales odcinek TopGear w ktorym Aston Martin dostal baty od Skody Fabii TDI? Clarkson skwitowal ten pojedynek slowami "nadszedl sądny dzień, silnik diesla dogonił osiągami silnik benzynowy". Zacznij się przyzwyczajac do tego, że TDI będzie coraz częściej montowane w sportowych samochodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5TDI rzeczywiscie brzmi ladnie, 4.2TDI mam okazje posluchac w A8 sasiada - i jest bajka. na niskich obrotach nie slychac klekotu, ba nie slychac prawie silnika, jedynie na wysokich spomiedzy pieknego mruczenia dochodzi jakis lekki klekocik i swist turbosprezarek. co V to V... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze Was przestancie grzeszyc TDI- ladnie brzmi :polew:

niekłuce sie ze silniki daisel`a sa coraz to mocniejsze, a Oniaka fura raz jechal i pieknie sie zbiera.TDI maj fajny moment.Jedni wola benzyne a inni rope - de gustobus non disputandum est

Ale prosze niech nikt nie pisze bzdur ze to ladnie brzmi. Traktor zawsze bedzie traktrorem. Porownanie dzwieku dislowskiej V-ki do benznynowej to jak porownac grzechote to Arii Mozarta.Silnik musi brzmiec, nie sykiem czy szumem turbin czy tez byc zagłuszony głosnym wydechem, musi grac swoja dusza.

Bez urazy wszystkich posiadaczy TDI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czy on aby lata takim srebrnym, aż miło popatrzeć raz widziałem ją na berlince a raz lans po mielnie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de gustobus non disputandum est

Ale prosze niech nikt nie pisze bzdur ze to ladnie brzmi.

przeczysz sam sobie...

poza tym szybkie te traktory ostatnio, skoro LeMans wygrywaja ;)

nigdy nie bylem fanem diesli ale nie jestem tez ich przeciwnikiem, wole spokojny gang widlastej benzynowki (ojciec ma V6, ja mialem V6) od klekotu diesla :) pewnie za pare lat diesle jeszcze bardziej zbliza sie dzwiekiem silnika do benzynowek.

konczmy to OT bo mowa tu o dieslu w R8 a my zeszlismy na temat Pb vs ON ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...