Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł


kalik

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, ma ktoś foto, albo umie mi powiedzieć, jak zamontować plastikowe cięgno do pedału gazu (to kółko cięgna na tą uszczelkę od wystąjacego z boku cycka pedału gazu. Chyba robie to ze złej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Do potencjometru linkę trzeba założyc w ten sposób

http://romatronic.pl/environment/cache/images/400_250_productGfx_61d2a03bc8973707d2cd56428132f5e0.jpg

a do pedału zakładasz to kółko na ten wypust na którym było. Ewentualnie zrób zdjęcie to Ci zaznacze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Do potencjometru linkę trzeba założyc w ten sposób

http://romatronic.pl/environment/cache/images/400_250_productGfx_61d2a03bc8973707d2cd56428132f5e0.jpg

a do pedału zakładasz to kółko na ten wypust na którym było. Ewentualnie zrób zdjęcie to Ci zaznacze co i jak.

prześle foto popołudniu. teraz nie mam załozonego kółka na ten wypust bo mi tam coś nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że sie troche namęczyłem z założeniem tego kółka i chyba w końcu zdjąłem tę gumkę, włożyłem w to kułko i dopiero napchnąłem na ten trzpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że sie troche namęczyłem z założeniem tego kółka i chyba w końcu zdjąłem tę gumkę, włożyłem w to kułko i dopiero napchnąłem na ten trzpień.

Ja z tego co pamiętam robiłem podobnie, bo mi cały czas gumka wypychało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po skręceniu tego plastiku, jest za długi zeby założyc, chyba ze źle to zakładam, jakoś odwrotnie może

201305071620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dorabiałeś tę linkę. Widocznie do tego plastiku założyłes za długą te linkę. Linka powinna byc bardzo krótka a ten plastik praktycznie leżeć w tej szerszej części kołyski a wtedy wszystko Ci spasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dorabiałeś tę linkę. Widocznie do tego plastiku założyłes za długą te linkę. Linka powinna byc bardzo krótka a ten plastik praktycznie leżeć w tej szerszej części kołyski a wtedy wszystko Ci spasuje.

sam dorabiałem. tak jak teraz bez zamocowania tego do pedału jeżdze i jakoś śmiga

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

ale chciałbym mieć to zrobione tak jak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam prosbe, mi peklo przy 303tys, zalozylem uzywane poki co a chce swoje zrobic na zapas. wiec prosba o ponowne wstawienie zdjec bo zaniknelo sie im. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś możliwość odświeżenia zdjęć ? Niestety spotkał mnie ten sam problem, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do potencjometra użyłem linki od sprzegła golf 3 1.6 lekko powiekszyłem kanałek wiertłem zaprasowałem końcuwkę dałem smaru i na lince jeżdżę już 3 rok 50 tyś km i myślę że już zmieniął jej nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...