Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart thx ;) w imieniu wszystkich rezaczy ;)

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Jak zwykle w pieknym stylu zrobiony DIY. A ten srodkowy przycisk na tym panelu to do blokady drzwi?? Tez go podlaczales?? Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

A ten srodkowy przycisk na tym panelu to do blokady drzwi?? Tez go podlaczales??

Ten środkowy przycisk to włącznik/wyłącznik zamka centralnego - miałem nadzieję, że uda się go odpalić ale niestety... Działa tylko w wersji US a MK pod 315MHz nie mam zamiaru do auta pakować :wink4:

Póki co tak został ale z czasem podmienię panel na wariant bez przycisku (numer panelu podany w DIY jest prawidłowy czyli bez profilu na w/w przycisk).

Opublikowano

w samą porę... :good: :oklaski: :drinks: :>

a jeszcze jakbyś DIY tylnych poduszek zapodał... chociaż gdzie to podłączyć... :)

Opublikowano
  • Autor

w samą porę... :good: :oklaski: :drinks: :>

a jeszcze jakbyś DIY tylnych poduszek zapodał... chociaż gdzie to podłączyć... :)

Zrobię, ale muszę po tym troszkę odsapnąć - przyszły tydzień allright?

Opublikowano

w samą porę... :good: :oklaski: :drinks: :>

a jeszcze jakbyś DIY tylnych poduszek zapodał... chociaż gdzie to podłączyć... :)

Zrobię, ale muszę po tym troszkę odsapnąć - przyszły tydzień allright?

p. kolego, jasne... aby do świąt... :>

Opublikowano

Bartku mam taki tylny panel bez wlacznika :wink4: Daj namiary to ci wysle :)

Ja u siebie musialem niestety przekladac maty grzewcze z innej kanapy :rolleyes: troszke rozbierania niestety bylo ale zakonczylo sie sukcesem .

Mam gdzies fotki z calej operacji to postaram sie wkleic :)

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu a jaki masz stan tego panelu? Ja u siebie mam F-kę ale troszkę zniszczoną...

Fotki i poprowadzenie montażu mat byłoby fajnym uzupełnieniem tego tematu ;)

Opublikowano

Grzesiu a jaki masz stan tego panelu? Ja u siebie mam F-kę ale troszkę zniszczoną...

Fotki i poprowadzenie montażu mat byłoby fajnym uzupełnieniem tego tematu ;)

Nuuuufffke sztukę :decayed: Moja koncowka to B

Fotki mam na chyba :mysli:http://imageshack.us/

Opublikowano

następny mocny DIY :notworthy: :notworthy:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

..jest w elsie rysunek ułożenia mat na siedzisku i oparciu???? może ma ktoś jakies foty cycuś:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W którym miejscu znajduje się ta 12 pinowa wtyczka pod kanapą?

Jaka powinna być długość przewodów od rozgałęzienia przewodów między regulatorami, a masą do słupka B.

Dysponuje ktoś zdjęciem spodniej strony kanapy grzanej?

Opublikowano
  • Autor
W którym miejscu znajduje się ta 12 pinowa wtyczka pod kanapą?

Jaka powinna być długość przewodów od rozgałęzienia przewodów między regulatorami, a masą do słupka B.

Dysponuje ktoś zdjęciem spodniej strony kanapy grzanej?

Wtyczka jest przypięta do stelaża siedziska kanapy - jest jakieś 20cm od prawego boku. Wymiarów przewodów nie mam - instalację kładłem na żywca - przeciągając przewody i dobierając długości.

wtyczka.JPG

Opublikowano

To jest tył prawego boku?

Opublikowano
  • Autor

Tak to jest z prawej strony siedziska - bliżej tylnej części jak widać.

Opublikowano

Dzięki, teraz będę w stanie wymierzyć długość.

Opublikowano

Tak się zastanawiam, co ma na celu połączenie bezp. 44 z klimatronikiem??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.