Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dalsze modyfikacje-oceniajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :a4fan:

Co prawda po dosyc długiej przerwie, ale wziąłem sie za modyfikacje swojej niuni. Zmieniłem lampy przód na zespolone DEPO + xenon HID 6000k, postojówki led białe, drogowe philips blue vision, zrobiłem patent na gasnącą soczewke, lampy tył na dymione clear DEPO, przerobiłem grill, no i założyłem kółka OZ Antares 17'' z oponkami 215/45. Wczesniejsze modyfikacje już znacie więc nie będe sie rozpisywal.

Oglądajcie i oceniajcie moje dzieło

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/269d8338b3b886cb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab73cfca962c0fea.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba08a409a4cff7fb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba08a409a4cff7fb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44ea274a1dc2f0de.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7652f4ab61d9675b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/782d0d1cb4d143f5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06e12d7e81261bf5.html

Później dorzuce jeszcze kilka fotek, bo coś mi fotosik nie chodzi :kwasny:

Jak Wam się podoba?????? :naughty:

Tu wrzucam kolejne focie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/becece56db12bb45.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/973b09bdafd980f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e2b37879e235efe.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/159904b80b3e6537.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c93cb843784c798.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f5d662a820516f0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41b1914d0af3b6b7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e98715eb70c0294e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d672b953fd5bce28.html

Koledzy, a felgi są ok?? A i kierownice musze zmienić, jestem w trakcie poszukiwań, ale ceny powalają

No i kolejne zmiany w mojej niuni:

-nowe nagłośnienie

-kpl hamulców ate

-poliftowe podświetlane kratki nawiewów (od anglika ale udalo sie upchnąć)

-kiera s-ka

-wskaźnik doładowania

-sprężyny weitec

Oto foty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/244f0fd140e0b3f1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e79b01682fc8b2a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4be893355d30852d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/827280fa22d1df54.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a103d0ef7d6feff8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99988cc4732e0683.html

W planach jeszcze cooler i sprzęgło od 1Z

Sprzęgło założone, śmiga cacy, dodatkowo zrobiłem diodowe podświetlenie wnętrza, kufra i drzwi od spodu, podświetlane klamiki wewnętrzne. Pare świeżych fotek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b0ce0d0547cbd98.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cc729bedd8d5919.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5149925d837f5fd2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3ba09bc8fc2297b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2c07eeac6b5bd9c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2326ac7683cd63e0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a103d0ef7d6feff8.html

Opublikowano

Ladna kasza sypala.. :th:

A tak na powaznie to, ten gril wyglada :kox: Jak go zrobiles..?

Wszystko idzie w dobrym kierunku.. Wez troszeczke ja obniz i bedzie malina.. :)

Opublikowano
  • Autor

Grill ori tylko ramke pomalowalem na czarny mat.

Opublikowano

no właśnie ten grill jest bomba ponawiam pytanie

no i wszystko jasne

Opublikowano

pablo8004 mozesz wrzucic jakiegos tutoriala do warsztatu, na pewno spora liczba osob byla by zainteresowana.. :)

Opublikowano

Fajne :th: ładnie wygląda z tym czarnym grill-em :th:

Opublikowano
  • Autor

pablo8004 mozesz wrzucic jakiegos tutoriala do warsztatu, na pewno spora liczba osob byla by zainteresowana.. :)

Jeżeli odnośnie grilla to nie mam fotek, ale to prosta sprawa, ramka chrom jest na zatrzaskach, trzeba ją zdjąć i do dzieła papierkiem ściernym matowimy chromik. Potem tylko kilka warstw farby w sprayu :wink4:

A co chodzi o gasnące soczewki to wrzuce schemacik do warsztatu.

Opublikowano

fajny pomysl z tym rusztem dobrze wykonana robota przy autku 6 za caloksztalt :quattro: :oklaski:

Opublikowano

Super wygląda.Felgi bardzo pasują do całości.Bardzo ładna fura :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładna audiczka :D:D:D tak jak mówiłem wcześniej super bryczka :th:

Opublikowano

no no no.... teraz to wygląda bajecznie,,,, bardzo ładnie wyszedł ten grill :th:

Opublikowano

no podoba nmie sie. zeby mi sie tak chcialo jak tobie

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Oceniajcie moje dalsze mody :> Opis i fotki w 1szym poście. Pozdro..

Opublikowano

no no furka cud miód malinka :decayed: i w dodatku AFNik :kox:

Opublikowano

super felunek, całość :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie przymierzałem 17tek na tym zawieszeniu, ale powstrzymam ciekawość do wiosny :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładna ,bardzo ładna.Ciekawa końcówka wydechu,z kąd ją wytrzasnąłeś?A ogólnie autko super.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.