Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale do tego by się jeszcze te dokładki S-Line przydały, czy to S4? One się w ogóle czymś różnią?

Opublikowano

002.jpg

007.jpg

009.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Bartku :P Ta po prawej to S4 a po lewej S-Line, czy jak :P

Ta po lewej widzę ma ładniejsze nakładki przy drzwiach, takie bardziej "ostre, agresywne" :P

Opublikowano

Na pierwszej fotce z lewej S line, na pozostałych dwóch - z prawej.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wyjaśnienie :)

Opublikowano

ja wstawiłbym xenon lub chociaz hid.. znacząco poprawiają wygląd :)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o tym, ale najpierw wolałbym jednak mieć zderzak S-Line :P

Opublikowano

w sumie HID to nie jest wielki wydatek.. raptem 300zl :) porównując do ori xenona to 4 razy mniej :)

Opublikowano
  • Autor

HIDy zamontował bym jako przeciwmgłowe. HID to nie to samo co Xenon, czy BiXenon :)

Opublikowano

oczywiście, tylko "namiastka" :) Ja jestem jednak świeżo po zakupie a4 i najpierw muszę włożyć pieniądze w rozrząd itp itd :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mnie naszło na małą sesję... :polew:

nqahDl.jpg

G5TMUl.jpg

tYlpVl.jpg

392K2l.jpg

EtUe1l.jpg

Opublikowano

Fajnie wygląda z tymi czarnymi grilami.

Zrobiłbym tak u siebie ale ja mam wszędzie chromy tzn wokół szyb i relingi więc nie wiem jakby to wygladało gdybym miał tylko grile na czarno pomalowane.

Opublikowano

wszystko pięknie ładnie ale zaślepka razi w oko :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No będę malował niedługo :P

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2012 at 22:35 ----------

Dawno niczego tutaj nie wrzucałem :facepalm:

Ostatnio po problemach z szybą postanowiłem zakupić wycieraczki Aero, obecnymi kilka razy przejechałem i już są ślady na nowej szybie :doh:

wa1jfl.jpg

XOHuOl.jpg

2Z7h7l.jpg

XwC8xl.jpg

Jutro montaż wycieraczek + malowanie zacisków hamulcowych na czarno :decayed:

btw. wypadałoby pierwszego posta ogarnąć, bo teraz się kupy nie trzyma :polew:

Opublikowano

dokladki w kolor i jakas fela od tego bym zaczal :wink:

Opublikowano
  • Autor
dokladki w kolor i jakas fela od tego bym zaczal :wink:

Już od roku się zbieram i nie mogę funduszy znaleźć, ale wszystko w swoim czasie :) Ważne, że na eksploatacje mam :decayed:

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Zrobiłem update pierwszego postu :hi:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Co do felg to chciałbym, żeby tak to mniej więcej wyglądało (photoshop)

eecfZl.jpg

Opublikowano

wporzo, 17 albo 18stki były by jak ulał. ;)

Opublikowano
  • Autor

18" z TT :naughty:

Opublikowano

17 za male 18 na polskie drogi jest ok,wiecej to juz przesada

Opublikowano
  • Autor

Wycieraczki zamontowane :decayed: Jeszcze dyszę spryskiwaczy wyregulowałem, pomalowałem zaciski hamulcowe na czarno i ogarnąłem skrzypiące hamulce, bo już mnie to doprowadzało do szału :doh:

TmYMVl.jpg

Wycieraczka pasażera troszeczkę odstaje z jednej strony, tak ze 2cm i od pewnego momentu nie zbiera już wody. W niczym nie przeszkadza, ale pewien niesmak jest :decayed:

TeW7cl.jpg

y9UI6l.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.