Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam sąsiada z Zachodu. Ładnie Ci się furka prezentuje na tym felunku :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko jeszcze troche trzeba wyrezac ale idziesz ku dobremu. a, jakie miales objawy i jak usunoles problem skrzypiacych hamulców

Opublikowano
  • Autor

Objawy? Żadne, tylko skrzypienie, ale wróciło znowu :E

Opublikowano

ale to z tylu ? chodzi ci o to jak reczny sie zaciagnie i potem wziada i wysiada to jest takie skrzypienie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie.

Dodatkowo... Skrzypiące heble - YouTube

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ----------

:banan:

bmM7vl.jpg

cw0b8l.jpg

Tylko po podłączeniu do 12V coś słabo świecą :eusathink:

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 17:04 ----------

Właśnie zdałem sobie sprawę, że miałem przegląd do 8 listopada. Jutro przegląd + OC ;_;

ZIBkcl.jpg

pFlHEl.jpg

zf13Ol.jpg

k95KZl.jpg

Qj539l.jpg

P08s7l.jpg

g2GKhl.jpg

OxZ9Tl.jpg

sorbDl.jpg

NemNcl.jpg

sJEOIl.jpg

9qSWjl.jpg

zXZXel.jpg

myrwyl.jpg

Na fotkach może nie wygląda mega, ale w realu robi robotę :thumbup:

Wizytownik i włącznik do ponownego malowania, dużo lepszym sprayem (esp, kubek, przyciski pomalowane już lepszym, który się nie rysuje itd.).

Opublikowano

jaka farba psiknoles? ciekawi mie bo juz wkrotce bede robil takiego samego moda :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zwykły szprej czrny mat kupiony w Nomi :wink: Dupli Color.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

A4 B6 1.8T Coming/Leaving Home - YouTube :naughty:

Opublikowano

Ładnie, ładnie :naughty:

Swoją drogą to dość ostro miałeś zdewastowane te elementy... Ale efekt jest mega - początkowo myślałem, że kupiłeś nowe, a tu zonk :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ostro zjechane były, przynajmniej z tyłu ładne są :decayed:

Ja jestem mega zadowolony z efektu.

Opublikowano
Zwykły szprej czrny mat kupiony w Nomi :wink: Dupli Color.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

A4 B6 1.8T Coming/Leaving Home - YouTube :naughty:

no, ładnie świeci. Prawie jak ori ;) chociaż nie wielka jest różnica cenowa między założeniem fabrycznego CLH a takim dodatkowym modułem.

Opublikowano
  • Autor

MCE z końcówką F kosztuje prawie 300 zł a moduł SD z DRL i CLH 50 zł...

Opublikowano

Dlatego ja kupiłem MCE z B7 z końcówką N, za 100zł z wysyłką. Tylko miałem trochę rezania i kabli z wtyczkami ;). Ale satysfakcja i czujnik deszczu to miły dodatek.

Opublikowano
  • Autor
Dlatego ja kupiłem MCE z B7 z końcówką N, za 100zł z wysyłką. Tylko miałem trochę rezania i kabli z wtyczkami ;). Ale satysfakcja i czujnik deszczu to miły dodatek.

Właśnie dlatego odpuściłem moduł z B7, bo rezania podobno sporo. Jak myślę, że mam wyciągać piny z wtyczek i je przekładać to od razu białej gorączki dostaje.

W sumie rezanie nie problem, ale te wtyczki....

Ten moduł to ma taki numer? 8E0907279N

Może to jednak będzie lepszy pomysł kupić taki moduł? Ale wtedy DRL nie będę miał :kwasny:

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 21:29 ----------

No i zrobiłem :P

Jak mówiłem to włącznik świateł i wizytownik do malowania ponownego, ale i tak wyszło świetnie ;)

Mt6CXl.jpg

kngmIl.jpg

Hqqtml.jpg

nB21dl.jpg

"gołe" fotki.

http://i.imgur.com/N63KB.jpg

http://i.imgur.com/fkioe.jpg

http://i.imgur.com/gFXMF.jpg

http://i.imgur.com/YWYt7.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka, dbaj o nią!! :wink:

Powodzenia w modach i bezawaryjności życze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Opublikowano

do regeneracji tych włączników kupowałe jakieś szablony? bo ładnie to wyszło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ściągnąłem wzór i wydrukowałem na ploterze :decayed:

Opublikowano

masz gdzieś ten wzór? podeślij na priv albo maila :wink:

Opublikowano

czym pomalowałeś listwę? Czy kupiłeś ori czarną? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.