Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym przedstawić wam nową a4 2,4 V6 30V quattro poruszającą się po Radomiu.

Autko w dobrym bardzo stanie z roku 99'. Czeka ją minimalna kosmetyka i będzie jeszcze ładniejsza niż jest.

Wyposażenie auta:

-4x el.szyby

-El. i grzane lusterka

-Klimatronik

-Wspomaganie

-Centralny zamek

-10x jasiek

-Pełny Fis

-Głosniczki bose

-siedzenia kubełki

-kiera od s4

-ori xenon

-felga 17 + oponki 235/45

-sportowe zawieszenie

:>

Co do modów to nie wiadomo bo możliwe, że zostanie fabryka poza wydechem i zmiana zawieszenia na fabryczne miękkie.

Przebieg mimo że niewielki to fabryczny udokumentowany książką :decayed:

Jakby się coś zmieniało napewno bede wstawiał.

Pozdrawiam.

IMG_2652.jpg

IMG_2653.jpg

IMG_2654.jpg

IMG_2655.jpg

IMG_2656.jpg

IMG_2657.jpg

IMG_2658.jpg

IMG_2659.jpg

IMG_2660.jpg

IMG_2661.jpg

IMG_2662.jpg

IMG_2663.jpg

IMG_2664.jpg

IMG_2665.jpg

IMG_2666.jpg

W aucie zmienione jest już zawieszenie na ori, lepsza gleba czeka na lato:)

Chociaż kto wie do tego czasu może rozstanę się z autem :D

Zachęcam : http://allegro.pl/show_item.php?item=2054422506 !!!

Opublikowano

ładny polift na wypasie :naughty:

A co masz tam za zawias :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kolego nawet nie wiem bo na takim było przyprowadzone wiem ze spirale sa czerwonego koloru i tyle wiem:P i strasznie sztywny jest ale fakt trzyma sie drogi i az szkoda zamieniac :( no ale osłoną juz zawadziłem nie raz :P takie drogi ;(

Opublikowano

Przyzwyczaisz się :wink4:

z własnego doświadczenia powiem, że jak zmienisz na seryjne zawieszenie to do obniżonego jeszcze wrócisz.

Ja mojego paździerza kupiłem na identycznej glebie :rolleyes:

Jakie amortyzatory masz? A może to gwint :mysli:

Opublikowano

Przyjemny polifcik.

Gratuluję zakupu. :good:

Opublikowano

Fajny wypas w serii :good: zazdroszczę szyberdachu...

Za to felga zupełnie nie trafiona moim zdaniem :gwizdanie:

BTW ta prawa wycieraczka to tak celowo, na wypadek fotki z fotoradaru? :naughty:

Opublikowano

Wstyd się przyznać ale w pierwszej chwili myślałem, że to 15 :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

była juz na takiej takiej feldze narazie nic nie zmieniam ale jak zmienie to na ori.

a co do wycieraczki to tak sie ulozyla to tez sa do wymiany napewno:D

amortyzator i sprezyna jest koloru czerwonego tyle wiem;p

a zawieszenie nie jest gwintowane :)

znaczy na tym zawiasie jezdzi sie bardzoo przyjemnie ale duzo u mnie niezywych policjantow na ulicach wiec oslona tluke non stop nawet przy wolnej jezdzie :) ale napewno bede modzil cos zeby go podniesc tak 2-3 cm.

Opublikowano

gratuluje silnika i napędu :good: ładuj jakieś ciemne kółko :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:36_________________________________________________jak się silniczek sprwauje? swoją drogą ciekwa jestem czym różni się ALF od ARJ :mysli:

Opublikowano

Aż się prosi o znaczek OOOO na tylną klapę...

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie znaczek bedzie napewno :) a co do silniczkow pewnie roznia sie rokiem produkcji albo nie wiem;p

Opublikowano

ile Ci pali? Bedziesz montowal podtlenek LPG?

Opublikowano

Według tego co widze w profilu to "podtlenek LPG" już jest.

Autko zacne, wymień felgi i będzie super :good:

Opublikowano

V6 :naughty:

Drewno w środku :sick3:

Ładne fele :cool1:

Ogólnie zacnie :hi:

Opublikowano

galanta ta twoja bryka :> pewnie będziemy się mijać :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a silniczek miodzio przy 140 tys jak nowka :) a gaz bd na dniach :) podejrzewam ze bd palic kolo 15 litrow jak stare 2.6 v6:D a pewno bd sie mijac jak z radomia:)[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 00:35_________________________________________________a co do tematu to w razie czego moge zamienic sie na felgi jakies ori audi 16 lub 17'' :)

Opublikowano

gdzie będziesz go gazował stagiem?

Opublikowano
  • Autor

a kolego na gołebiowskiej :)

edit: juz tam zakładałem w swojej starej 2,6 v6 i wszystko chodziło przyjemnie wiec moge polecic z reka na sercu :)

Opublikowano

Przebeg... normalnie... nie do wiary... :no:

Opublikowano
  • Autor

tez sie dziwie bo to naprawde nieduzo jak na takie auto :) ale wszystko jest udokumentowane :) pozatym z tego co wiem to auto bylo jako piaty lub dziesiaty samochod na czyims podworku i miało sprzeglo uszkodzone po sprowadzeniu wiec wychodze z zalozenia ze komus poprsotu nie chciało sie tego robic skoro miał inne auta :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.