Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj nam się ogarnąć ja jutro dopiero wrzucę, zaraz idę dalej imprezować hyhyhy :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym juz wstawił zdjęcia z imprezy ale niestety zostały przypadkowo wykasowane :thumbdown: zaraz wrzuce cos z dzisiejszego dnia.

Opublikowano

Ja też już w Warszawie po zlociku.

Był naprawdę :kox:.

Pozdrowienia dla wszystkich. :)

Opublikowano

odmeldowujemy się razem z Vi. Było fajnie :th:

jest klub, jest zabawa

Opublikowano

Organizacja i zabawa super :th:

Dziękuję organizatorom :hi:

Adi you can dance

:polew::kox:

Opublikowano

narazie jedna fotka-grupowa :wink4:

Zobaczcie przy jakiej reklamie (niebieskiej) staliśmy :polew: :polew: :polew:

6333a793dfa2544c.jpg

Opublikowano

Ja też już w domku. Zabawa przednia, po prostu KOX. Dzięki wszystkim za zabawę :drunk:

Opublikowano

Hyhy jaka reklama :D Dzięki wszystkim za super impre :)

A przede wszystkim wielkie dzięki organizatorom :):hi::notworthy:

Impra jak zawsze kox na maxa , mam nadzieje że spotkamy sie wszyscy na letnim :) :th:

Opublikowano

ahaaa, fotka grupowa oczywiscie zmniejszona..., jak ktos chce ja w ori rozmiarze to pisac na PW :wink4:

Opublikowano

Serdeczne podziekowania dla organizatorow- Schillerka i Schillerkowej. To byl moj pierwszy ogolnopolski i napewno nie ostatni. Podziekowania oczywiscie tez od siostrzyczki. Bylo milo spotkac grupke znajomych, oraz mase nowych twarzy. Bylo megakoxiarsko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ADI - you can dance!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Impreza świetna!

Dawno się tyle nie śmiałem co przez te kilka dni!

W szczególności wielkie podziękowania dla Shillera i jego dziewczyny - odwalili kawał świetnej roboty!

Normalnie KLASA KOŃ! :polew:

Opublikowano

narazie jedna fotka-grupowa :wink4:

Zobaczcie przy jakiej reklamie (niebieskiej) staliśmy :polew: :polew: :polew:

6333a793dfa2544c.jpg

kto jeszcze uważa że dr kac powinien wpłacić jakąś okrągłą sumkę na konto klubu A4?

należy się za banner na takim tle :kox:

Opublikowano

My z madzia tez juz w domku wyladowalismy - bylo ekstra fajowo!! Raz jeszcze wielkie dzieki dla organizatorow - wszystko idealnie dograne!! Dzienks dla wszystkich za fajna imprezke i klimatyczne nastroje!!

Opublikowano

Zajebjoza była to fakt :decayed: Prezes na 100% to potwierdzi :tongue4:

Opublikowano

Eeee, no co z tymi fotkami?

Opublikowano

Kilka fotek z ustawki na Rynku bo tylko takie posiadam...

a082e265fcf27909m.jpg f8eb1100615a43c9m.jpg 5ddd970217c7b26em.jpg 891e4d084649b81cm.jpg b5e0ad654c28bd87m.jpg

Opublikowano

Zlot rewelacja, wielu swietnych ludzi. Szkoda, ze nie dalo sie poznac wszystkich...

Wielki szacunek dla organizatorow (schiller oraz jego lepsza polowa), bo przeszli sporo przez ten weekend.

Opublikowano

Impreza poza paroma wybrykami wiadomo kogo :th:, pozdro dla dwoch A4 z ktorymi wracałem, 550km minęło momentalnie, zmęczenia praktycznie brak.Dzięki za super spedzony czas całej ekipie warszawskiej, Hhacek do następnego :decayed:

Aha "-" dla Norbiego :polew:, bo znowu nie udało mi się z nim przejechać, ale ja nie odpuszcze, nastepnym razem na 100%. Pozdro Norbi :tongue4:

Opublikowano

ktos moze poda jakies cyferki ILE AUT BYLO na rynku ?

Opublikowano

ja juz tez dojecham do domu. wielkie wielkie dzieki za imprezke. a przede wszystkim wielkie dzieki organizatorom :hi: :hi: :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.