Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Drgania przy okolicach 2 tys. obrotow .


bialyy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napisze tak :) mam silnik 1,9 tdi avf i za kazym razem jak odpale autko z rana na przyklad po dluzszym postoju max 24 h to przy dodawaniu gazu w okolicach 2000/2500 obrotow czuje jak auto buja sie na boki ;/ czy to normalne ?? pozniej jak sie rozgrzeje to juz tak nie jest :( :( Auto ma 165kkm przebiegu,miesiac temu wymieniane filtry plus oliwa-motul jak zawsze..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdził kondycje wtryskiwaczy. U mnie było podobnie, a nawet gorzej bo na luzie nim telepało. Z tego co się dowiedziałem to jak sprawdzasz wtryski przez vag'a to ich wartości oscylują między -2,8 a +2,8 (nie wiem jakie to dokładnie jednostki). U mnie na dwóch miałem koło 2,6. Kolega z forum polecił zalać środka do czyszczenia wtryskiwaczy i w tej chwili mam 0,8 i przestało telepać silnikiem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kolego dopisać jaki to był konkretnie środek i jak się go stosuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale u mniej na jałowym kołysało mnie jak w kołysce; sprawdź wagiem, ja miałem błąd który mówił o mocowaniu silnika, tam jest taka elektroniczna poduszka o zmiennej twardości, u mnie z czasem przestało kołysać, błąd mam ale silniczek nie buja sie a kiedyś w odstępach 5-10 sec lubiło nim tak zabujać. Gdzieś widziałem na jakimś forum instrukcję jak to samemu wymienić przy pomocy podnośniczka i belki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...