Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hafken a4/s4


hafken

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj swoją, i wpadaj po moją.... pakiet startowy masz już za***isty.... zestaw S4 zderzaków jest u mnie na pokladzie....

za 15 tys moge ci swoja sprzedac, bez alu 18, bez grilla S4 i bez halo w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz TDI nie koniecznie sie opłacowuje kupować, lepiej jakąś V'ke w gazie, jest moc, jest oszczędność, sam żałuje że brałem tylko 1.8 zamiast jakiejś V6, w gazie różnic dużych w spalaniu by nie było, a przyjemność z jazdy większa, no dźwięk :good:

:good: zgodzę się z tym, miałem TDika a teraz Vkę z elpidżi pałer i tylko z tego drugiego zestawu jestem zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak miałbym zmieniać auto to tylko na jakąś V w LPG zdecydowanie, no ale kto co lubi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam teraz mały problem co teraz. Z felg nie zrezygnuje raczej chce większe. Angel piękne audi na prawdę szkoda tylko że w kombi, super felgi jaki to wzór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, powiem Ci tak. Ja mam AFNa w automacie i jeżeli cokolwiek piszesz o spalaniu w dieslu, to lepiej poczytaj ile to tak na serio potrafi wciągnąć. Są osoby, które latają na 15 calach, praktycznie na pusto, z prędkością 100km/h i średnie spalanie na trasie im wyjdzie 5,5L. Mało tego, przyszły szwagier ma A8 2.5 TDI 150KM w manualu na '18 Avusach i jemu w trasie do Berlina i z powrotem (czyli jakieś 700km) wyszło spalanie z komputera 5,3L a według tego co tankował 5,6L, zasadniczo cały czas na 6 biegu, prędkość średnio ok. 120km/h. Mi zaś moja A4 potrafi wciągnąć w mieście spokojnie 8L, nawet 9L, a w trasie poniżej 7L raczej się mieszczę. Przy obecnych cenach ropy poważnie bym się zastanowił nad sensem kupowania traktora, chyba, że będziesz tankował z wiaderka. Zasadniczo nie wiem, czy akurat Audi kupuje się do jazdy o kropelce. Chyba, że tak jak ja do roboty kupisz sobie wół roboczy pod nazwą 80 B4 i gwarantuje Ci, że przy umiejętnej jeździe wykręcisz spokojnie 4,5L/100km, bo mi takie wyniki wychodziły wg. tankowania. Wybacz za ten długi wywód, ale strasznie przewrażliwiony jestem na punkcie spalania w autach, denerwuje mnie gdy ktoś chce urwać 0,2L/100km z każdego kilometra za wszelką cenę. I uwierz mi, jestem studentem na dziennych i tak się składa, że wiem ile warta jest każda złotówka, tak dla jasności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przewrażliwiony jak muszę płacić za jazdę 1.8 jak bym miał 2.5l i 190km lekka noga i 11,5 l w trasie. Teraz to już jestem rozdarty z tego co znajomi mi mówią to te vw 110 silniki palą mało średnio 6l Ale za 12tys to za dużego wyboru audi a4 czy vw golfa 4 generacji nie mam ? Ps. Murdzi dzięki za wyrażenie opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mam automat to trochę wyższe wyniki spalania mi wychodzą. A w cenie 12 tysięcy złotych dobrego dieselka będzie Ci ciężko trafić. Nie wiem jakie robisz przebiegi, ale czasem lepiej wlać do zbiornika niż zostawiać w serwisach i u mechaników pieniądze za wieczne naprawy. 11,5L benzyny na sto kilometrów to rzeczywiście nie jest fajna wartość, szczególnie jak autko nie jedzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to mi ADR gazu łyka w mieszanym 50%/50% trasa/miasto a w trasie to często redukuje na 3 i wyprzedzam no wlec sie nie wleke, więc twoje spalanie benzyny jest wysokie, no chyba że piątki w ogóle nie wbijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to jest normalne spalanie tego silnika, szukam jakiegoś diesla, postanowione

11,5L na trasie to jest standard? :good:

Szukaj jakieś V'ki w gaz, bo z diesla też za chwile nie będziesz zadowolony, bo będzie Ci palił kolo 8L w mieście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna ja nie wiem jak wy jeździcie.... serio ale mój AFN w tamta zime nie chciał wiecej wypic niz 7L to juz był max jak cholera...

a na trasie ostatnio jak do Solara jechałem do chełma.... oj tam trasa 70km do zrobienia w jedna stron eto sorki ale cisnąłem na 5 biegu w przedziale 150-180km/h i mi wypił 5.9L

serio

w wakacje te leciałem na mazury 360km w jedna stronke i smigałem 3 osoby na pokładzie i pełny kufer po sam sufit jechałem do 130km/h a nie mniej niz 80km/h i spalił mi 4.4L

wiec sorki narzekacie że ON drozsze od Pb, ale spalanie jest niższe... a droższa jest o 20droszy na litrze, to nie jest porównanie... co innego cena LPG a Pb tam różnica jest na poziomie 2.50pln na 1 Litrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pozazdrościć takiego wyniku, ale w sumie dziewczyna ma Octavie 04r, 1.9TDi nie wiem jakie oznaczenie, ale 130KM i w sumie po mieście mieści się do 6L, a trasa kolo 4-5L ON :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max jak cholera...

a na trasie ostatnio jak do Solara jechałem do chełma.... oj tam trasa 70km do zrobienia w jedna stron eto sorki ale cisnąłem na 5 biegu w przedziale 150-180km/h i mi wypił 5.9L

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za każdym razem ten człowiek mnie rozbraja swoim kosmicznym spalaniem swojego AFN'a! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...