Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na standardzik w s-line to bardzo ciekawy :>

Opublikowano

Myślałem o RNS,ale daję spokój.Parkuję pod chmurką i dzielnica też nie spokojna.

A co ma auto casco do szyb???

Teraz mam 235/45/18 ale chodzą mi po głowie 18.....

Jak się znajdzie kupiec może sprzedam.

Już twardzo a co dopiero 18 cali :th:

chyba masz 235/45/17 a nie 235/45/18

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o RNS,ale daję spokój.Parkuję pod chmurką i dzielnica też nie spokojna.

A co ma auto casco do szyb???

Teraz mam 235/45/18 ale chodzą mi po głowie 18.....

Jak się znajdzie kupiec może sprzedam.

Już twardzo a co dopiero 18 cali :th:

chyba masz 235/45/17 a nie 235/45/18

Tak 235/45/17 miałem zakładać 18 ale na razie pozostaję przy 17. :th:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa na temat mojej A 4 :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zaje fajny kolorek :audi: :oklaski: robi wrażenie :th:

kiedy zderzaki bo ja sam jestem chętny na lifcik he he :>

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję .Już się malują,myślę że za tydzień :a4fan:

Opublikowano

siema PIKNA ta :a4fan:

ten felunek co wybrałeś na allegro, śmiało moge polecic tego kolesia z buska-zdroju, tydzien temu byłem u niego osobiście tez po felunek, widziałem na żywca te z A5-robią wrażenie

owocnego upiększania awancika

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zmiany,zderzak od S-LINE z kratą środkową od S6 -xenon hid w halogenach :)

jak się podoba?

2f93e9c349d722cf.jpg

ce22727b7db7d96c.jpg

Opublikowano

nono - kox - pozytywne zmiany ( też mnie te zderzaczki s-line korcą )

Opublikowano

mioooooodek :th: :kox: piękne zmiany :wink4: czekamy na więcej :cool:

Opublikowano
  • Autor

mioooooodek :th: :kox: piękne zmiany :wink4: czekamy na więcej :cool:

już są w planach :gwizdanie:

Opublikowano

no ten zderzak sline .... dodaje uroku :cool:

Opublikowano

Zderzak OK, ale ta kratka od S6 niestety nie pasi moim zdaniem...

Opublikowano
  • Autor

wszystko kwestia gustu, :gwizdanie:

lepiej pasi niż orgianł :polew:

Opublikowano

No nie wiem, czy kwestia gustu - ona poprostu powinna sie zgrywac z grillem, a jest wyraznie inna... :cool:

Opublikowano
  • Autor

Osobiście mi się podoba.Bardziej pasuje niż orginał od S-line no chyba że nie wiesz jak wygląda.... :polew:

Opublikowano

Wiem jak wyglada :cool: Na Twoim miejscu szukalbym w wolnych chwilach dolnej kratki tez od S4.

Lukas wsadzil u siebie zderzaczek s-line i grill+kratke od S4, dolna troche przycieta, ale nic, a nic nie widac.

Opublikowano
  • Autor

Nie podobała mi się środkowa kratka od S-line ,a od S4 była droga,a miałem pod ręką od S6 i postanowiłem ją zadaptować. :)

Opublikowano

mmmmmmmmmmmmmm!!!Mniam :th:

dla mnie bomba!!

Opublikowano

no no, robi sie coraz ciekawsza ta Twoja fura, jednak co s-line to s-line, ten body kit na prawde daje rade, chociaz te kratki to chyba bym jednak wymienil na s4... a co do halogenów to tez zajebiszczy pomysl, bo jednak zwykle hal. przy xenonach wygladaja tragicznie, zreszta tak jak te postojowki z przodu...

Opublikowano

Gratualcje! Ladny avancik - super sie prezentuje, kolorek i fele super sprawa, moze i przydalyby sie te relingi ale bez nich tez wyglada swietnie. Srodek wypasik a szczegolnie foteliki;)

Powodzenia na drodze! :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.