Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Dziwne trzaski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może miał ktoś taki problem jak ja i pomoże, mianowicie gdy silnik jest zimny od strony kierowcy coś się trzaska pod maską, po rozgrzaniu silnika problem zanika.

[mod]proszę stosować odpowiedni prefix - Musashi[/mod]

Opublikowano

ale gdzie pod maska? to moze byc uszkodzone sprzeglo kompresora klimatyzacji, albo np. padajacy lancuch napedu walkow wyrownowazajacych (oile u ciebie jeszcze wystepuje).

Opublikowano
  • Autor

trudno zlokalizować dokładnie na pewno od strony kierowcy, wydaje mi się że pompe oleju mam na wałkach auto z listopada 2006 , a klima była wyłączona więc chyba to też nie to ?

Opublikowano

Napęd pompy się sypie.

Opublikowano

Napęd pompy się sypie.

najprawdopodobniej tak moze byc.

Opublikowano
  • Autor

Trochę to dziwne w takim razie , to co wydaje takie odgłosy wyrobiony zabierak ? wydaje mi się że jak by się wyrobił do tego stopnia żeby coś się trzaskało to już bym nigdzie nie pojechał oil presure i i po ptakach

Opublikowano

ja też słyszałem trzaski jak odpaliłem samochód rano i pojechałem,zrobiłem 200 km i OIL PIRSURE i po ptokach było

Opublikowano

A te trzaski na włączonym climatroniku czy z funkcją ECO lub wyłączonym. Jak z wyłączonym to sprzęgło klimy.

Opublikowano
  • Autor

A te trzaski na włączonym climatroniku czy z funkcją ECO lub wyłączonym. Jak z wyłączonym to sprzęgło klimy.

Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?

Opublikowano
Napęd pompy się sypie.

najprawdopodobniej tak moze byc.

Nie inaczej... :kox:

Opublikowano

tez tak mam i jak ruszam powoli, podejrzewam że to będą własnie te wałki

Opublikowano
  • Autor

pożyjemy zobaczymy , co to takiego może oddam do mechanika do sprawdzenia ten zabierak ale bez samochodu to jak bez reki

Opublikowano

a ile masz nalatane? ja mam 220 i tak od 10 15 to słychać wcześniej nic

Opublikowano
  • Autor

a ile masz nalatane? ja mam 220 i tak od 10 15 to słychać wcześniej nic

ja mam 160 , te trzaski nie zawsze słychać nie wiem co o tym myśleć póki co nie mam jakiegoś dalszego wyjazdu wiec zapomnę o tym problemie :) na zapas nie będe się martwił

Opublikowano

nagraj ten dźwię dyktafonem powiem ci czy to samo jak mój

Opublikowano

A te trzaski na włączonym climatroniku czy z funkcją ECO lub wyłączonym. Jak z wyłączonym to sprzęgło klimy.

Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?

Odpal silnik jak usłyszysz trzaski to włącz klimę na auto z wyłączononą funkcją "eco".

Opublikowano
  • Autor

nagraj ten dźwię dyktafonem powiem ci czy to samo jak mój

nagram jak uchwycę moment jak pisałem wcześniej nie zawsze się to trzaska, u ciebie zawsze ?

Opublikowano

jak odpalam to słychać ale to wiesz raz słychać raz nie tak nie reguralne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.