Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Dziwne trzaski


dexem

Rekomendowane odpowiedzi

Może miał ktoś taki problem jak ja i pomoże, mianowicie gdy silnik jest zimny od strony kierowcy coś się trzaska pod maską, po rozgrzaniu silnika problem zanika.

[mod]proszę stosować odpowiedni prefix - Musashi[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie pod maska? to moze byc uszkodzone sprzeglo kompresora klimatyzacji, albo np. padajacy lancuch napedu walkow wyrownowazajacych (oile u ciebie jeszcze wystepuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne w takim razie , to co wydaje takie odgłosy wyrobiony zabierak ? wydaje mi się że jak by się wyrobił do tego stopnia żeby coś się trzaskało to już bym nigdzie nie pojechał oil presure i i po ptakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te trzaski na włączonym climatroniku czy z funkcją ECO lub wyłączonym. Jak z wyłączonym to sprzęgło klimy.

Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz nalatane? ja mam 220 i tak od 10 15 to słychać wcześniej nic

ja mam 160 , te trzaski nie zawsze słychać nie wiem co o tym myśleć póki co nie mam jakiegoś dalszego wyjazdu wiec zapomnę o tym problemie :) na zapas nie będe się martwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te trzaski na włączonym climatroniku czy z funkcją ECO lub wyłączonym. Jak z wyłączonym to sprzęgło klimy.

Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?

Odpal silnik jak usłyszysz trzaski to włącz klimę na auto z wyłączononą funkcją "eco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...