Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Gałki do skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał-S-Line to jaka ty masz teraz w aucie gałke?

Opublikowano

Michał-S-Line to jaka ty masz teraz w aucie gałke?

bez kitu - dobre pytanie, skoro ori standard Ci się podoba i byś chciał a mówisz że S-line zwykłej i pikowanej byś nie chciał (więc nie masz)...

Opublikowano

A czy seryjne (te ogorki) byly w 2 wersjach - tworzywo i skora?

Opublikowano

Flyer

tworzywo

nie no już chyba takiej lipy to nie było w B6

Opublikowano

A czy seryjne (te ogorki) byly w 2 wersjach - tworzywo i skora?

Chyba z tworzywa tez były :mysli:
Opublikowano

audia4s4

Chyba z tworzywa tez były mysli

to kierownice 4 ramienne też są "nie" skórzane ??

Opublikowano

audia4s4

Chyba z tworzywa tez były mysli

to kierownice 4 ramienne też są "nie" skórzane ??

Były chyba skórzane i z tworzywa
Opublikowano

niestety panowie... ja kiedyś też myślałem, że już w takim modelu to tylko skórka...

Ale są i kiere plastiki i gałki plastiki, feee. (mowa o B6)

Najgorsze jest to, że w B7 dalej wstawiają plastiki :blink: :gupek2:

Do tego przeważająca ilość korbek w tylnich drzwiach w B7...

Opublikowano

Widac kto szuka nowej fury :naughty:

Opublikowano

ja mam taką na sprzedaż..5 biegową..nówka funka..można wyrezać w a4 :)

Opublikowano
  • Autor

Michał-S-Line to jaka ty masz teraz w aucie gałke?

jak kupiłem auto to miałem jakas smieszna a'la aluminium.. :polew: okrągła... i tak srednio mi pasi! :confused4:

Wiec szukam takiej ori bo nie miałem.. a o wiele bardziej mi sie podoba od tego co mam..

A jak z mozliwoscia kupienia takiej w ASO Audi? lub gdziekolwiek?? :mysli:

Nie liczac tej stronki.. https://sslrelay.com/s74326199.oneand...B6+=2B+B7/product_overview.shopscript

no i oczywiscie 6-cio biegówka..

Opublikowano

W ASO to tania raczej nie bedzie ale dowiedziec sie mozna, nie raz w ASO są tansze czesci niz uzywki

Opublikowano
  • Autor

No zawsze warto spytac.. :cool: bo moze byc taniej niz zamawiac nowa.. :blink:

Choc nie wiem czy w radomiu jest ASO Audi.. :mysli::confused4:

Opublikowano

Michał S Line, a w końcu jaką Ty chcesz kupić gałkę ?

na ebay.de zdarzają się (ori, s-line)...

Na allegro to rzadkość te gałki...

Opublikowano
  • Autor

Euro_shift_300x254.jpg

No najbardziej siezastanawiam nad taka jak ta powyzej.. :)

Opublikowano

łee, to za 1EUR na ebay można wyhaczyć (ludzie zmieniają na s-line)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Też mi się podoba s-line z pikowanej skóry, to prawda jest śliczna.

Ale czy można kupić jasno szarą?

Opublikowano

Po co takie kotlety stare odgrzewasz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.