Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto zna ten tyłeczek?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

stoi na sprzedaż takie autko jak na zdjęciu, czy ktoś kojarzy to autko? Czy naklejka tak dla zgrywu?

P2460306_normal.jpg

Dziękuję za podpowiedzi.

Opublikowano

taka brudna na sprzedaż? :shocked:

Opublikowano

na spotach od dwóch lat raczej się nie pojawiał, nie kojarzę auta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Brudna, bo ją bank sprzedaje. Zapytuję natomiast gdyż zauważyłem, że ma klubową naklejkę. Oczywiście dziękuję za każdy wpis :)

Opublikowano

jaka cena?

Opublikowano

17 tyś aktualnie

Opublikowano

To co ona ma rozwalonego że taka cena trakcyjna? :)

Opublikowano

Poprostu bank ją sprzedaje, wiec cena bedzie mniejsza ;p

Opublikowano
  • Autor

Zastanawia mnie kwestia:

"wyswietlacz centralny zespołu wskazników - nie działa poprawnie, brak wskazan komputera pokładowego"

co toto może znaczyć?

Opublikowano

widziałem jej dwa pozostałe zdjęcia na stronie getinu i nic specjalnego :thumbdown:

Opublikowano

widziałem jej dwa pozostałe zdjęcia na stronie getinu i nic specjalnego :thumbdown:

jednak cena może zrobić z niej fajne autko :naughty:

Opublikowano

widziałem jej dwa pozostałe zdjęcia na stronie getinu i nic specjalnego :thumbdown:

jednak cena może zrobić z niej fajne autko :naughty:

Dokładnie przecież cena jak za B5, tylko trza sprawdzić dobrze żeby skarbonki nie kupić.

Opublikowano

Zastanawia mnie kwestia:

"wyswietlacz centralny zespołu wskazników - nie działa poprawnie, brak wskazan komputera pokładowego"

co toto może znaczyć?

FIS nie działa :wink4:

Opublikowano

Ktoś z użytkowników nie zapłacił kredytu i bank zabrał auto? https://aukcje.getinbank.pl/category/show/102?fsst=b70d834993b25289ee29b3114bc8dd1012c9c35f Hmm jest nawet wycena :) Ciekawe, ale na pierwszy rzut widać maska słabo spasowana z błotnikiem i szpara duża. Ciekawo czy bank powala na jazdę próbną i oględziny przed licytacją.

Po przeczytaniu raportu to stwierdzam ze 17tys zł to nie jest taka atrakcyjna cena bo po wadach wymieniowych twierdze ze tu co najmniej z 10 tys trzeba włożyć jak nie więcej.

Opublikowano

Maska może odstawać bo p-podobnie ktoś pociągnął za wajchę ;)

Olać Audi mają lepszy towar Bawarka 740 4,4 litra

:evil:

Opublikowano

Maska może odstawać bo p-podobnie ktoś pociągnął za wajchę ;)

Olać Audi mają lepszy towar Bawarka 740 4,4 litra

:evil:

oprócz tego a4 to same szroty tam są... beta, dżag, okular a najlepsza ta alfa z połową silnika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bawara fajna tylko, że pojemność to jak "dizel" i weź teraz nalej do niej benzynę :) to chyba spalanie jak czołg, btw - o tą a4 się zaczął bój, już 5 stówek w górę.

Opublikowano

Tam wystarczy się zalogować by móc licytować,czy trzeba spełnić jakieś warunki? :mysli:

Opublikowano

:szukaj:wystarczy sie zalogowac - dziwne, bo najczesciej w tego typu eventach trzeba sie poslugiwac popisem el. z certyfikatem kwalifikowanym

taka licytacja może być totalnie niewiążąca - nie ma żadnej weryfikacji poprawności danych osobowych :mysli:

Opublikowano

Co będzieta się bić o tą A4 B6?? :P Jak ktoś ma smykałkę do lakiernictwa i mechaniki to myślę ze ogarnie sobie ta A4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.