Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik AFN 1.9TDi czy mozliwe sa taki parametry po tunningu


Papec1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy sadzicie ze takie osiagi mozliwe sa po chip tunningu. Z seryjnyvh 110 konikow do 155 KM i ze 173 lbsft - podane w angielskiej miarze czyli LBS / Feet nie wiem jak to przeliczyć do 244 lbsft.

Aha somochodzik ma juz 9 latek.

Pozdro

1lbsft = 1.36 Nm ....

czyli wychodzi 155 KM i 331 Nm .... dosyc mocny program ale osiaglany ...

P.S moze to nie tylko samym softem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny TYLKO soft zadnej innej ingerncji w osprzet silnika. Tylko tak sie zastanawiam jak to moze wplynac na silnik, ktory na juz za soba 180ys mil i ale calkiem dobrze sie tzryma ocena organoleptyczna.

Dzieki za przelicznik lbsft na nm

jest to juz program dosyc mocny :twisted: ... ale jak poczytasz to zobaczysz ze ktos jezdzil z taka moca w AFN-ie..... ;-)

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=11489&start=0

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=9600&start=0

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=3293&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy sadzicie ze takie osiagi mozliwe sa po chip tunningu. Z seryjnyvh 110 konikow do 155 KM i ze 173 lbsft - podane w angielskiej miarze czyli LBS / Feet nie wiem jak to przeliczyć do 244 lbsft.

Aha somochodzik ma juz 9 latek.

Pozdro

widze ze kolega PAPEC1 zamierza wgrac jakis soft w angli,jezeli masz jakies namiary na dobry warsztat specjalizujacy sie w tego typu usługach,to bylbym wdzieczny za namiary bo wlasnie szukam miejsca gdzie moglbym podkrecic swój samochodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na oku 2 firmy 1 to celtictuning z Glasgow - to wlasnie oni zaproponowali mi wiruska z takimi osiagami 2 to Wellperformance z Aberdeen i w te chyba uderze ( mieszkam w Aberdeen :biggrin: ) sofcik 135 km 295Nm. koszta zblizone.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej zrobic to w UK ale w polskich cenach:)? Zapraszam do mnie. Softy profesjonalne i bezpieczne. Pomiar wynikow Gtech'em. Moze powiecie mi ile sobie zazyczyli anglicy za serwis?

Co do wyciagania takich mocy z AFN, to jest to mozliwe ale to juz hardcore dla silnika. Ja raczej bym nie polecal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej firmy odpada jak dla mnie to troszke za mocny programik ( 155KM 331NM) bardziej odpowiada mi ten drugi :cool: . koszta w z 2 pomiarami to 400 funciaków. Jezeli chodzio Celtictunning to cos dawali mi zniżkę i wychodzilo jakies 320 funciakow ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: 155PS bez wyciecia kata spowoduje ze przy ciezkiej nodze cale auto bedzie sie trzeslo od wibracji ( z drugiej strony bez kata jest DUZY problem z przejsciem MOT, chyba ze masz znajomy warsztat), znam to ze swojego auta mam soft na ok 145PS/320Nm i niestety takie sa objawy poza tym czuc jakby kat jednak tlumil za bardzo turbine. Anglicy kasuja sporo ale nie bede sie wypowiadal na temat jakosci bo nigdy jeszcze nie mialem okazji obejrzec softu ani jechac autem tuningowanym przez nich. Jak dla klubowiczow to moja cena chyba bedzie bardziej przystepna ( 150 funtow z pomiarem g-tech'em przed i po oraz diagnostyka).

Pozdrowienia dla wszystkich Audi-maniakow :D.

P.S. Wczoraj odbyl sie kolejny spot AKP (Audi Klub Polska) w UK na torze w Santa Pod. Pojawilo sie 11 aut. Zapraszam do przegladania naszego watku http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32665

i do aktywnego udzialu w organizowanych spotkaniach. Jest nas UK coraz wiecej :). Tak trzymac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej sofcik 155KM itd wogole nie wchodzi w gre ( za mocny) Cena o ktorej mowisz jest bardzo kuszaca, moze bede w tym roku w okolicach Londynu :lol: planujemy z zona kilku dniowy wypad, wtedy spewnoscia odezwe sie do Ciebie chyba ze wczesniej zdecyduje sie na "szkockiego" wirusa.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...