Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę


yedrula

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście jeździłem na zestawie amory Koni Sport z regulacją + sprężynki Voqtland i było za***iście twardo(po ustawieniu amorów na sztywno)......ale mimo to polecam cały zestaw.....autko super trzyma się na trasie......w zakręcie 160 to luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też Eibach co prawda używane więc jest troche niżej niż -30 ale komfortowe i trzymają naprawde nieżle także polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Czy 35/30 (30/30?) na 15-calowych kołach to nie będzie za nisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z tego co widze to wszsycy co obnizaja to maja 16 lub 17

zapomniałeś jeszcze o 18" i 19" :decayed: a tak na serio to po co obniżać zawiechę jak się ma 15"? tylko komfort ucierpi a dużo lepiej wyglądać nie będzie... :mysli: chyba, że planujesz jakieś 17" to jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to po co obniżać zawiechę jak się ma 15"? tylko komfort ucierpi a dużo lepiej wyglądać nie będzie...

trochę się mylisz kolego bo ja mam zawias 60/40 na 15' i wygląda dużo dużo lepiej niż ori. :rolleyes:

s33d nie będzie za nisko skoro ja latam na 60/40 i daje rade ale to już trochę za nisko, bo nawet mały krawężnik staje się wyzwaniem :disgust: za to odwdzięcza się na zakrętach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki:)

założę 35/30 firmy Lowtec. Cena około 370zł za komplet.

Chętnie poczytam o doświadczeniach innych na temat sprężyn tej firmy.

Gdzie to sa w takiej cenie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie, jakieś fotki zapodaj, opis, jakie wykonanie sprężyn, coprawda tego nie stwierdzisz ale np. wyglad, czy wygladają na solidne, jak auto zostalo utwardzone, no i jak np, reaguje na dziurach, czy to coś lepszego, czy tylko następny niby niemiecki produkt wyprodukowany w chinach

widziałem je na allegro, bo akurat patrze sporo po sprężynkach bo przyszedl czas na wymiane, ale niewiem czy nie dołożyć 130 zł i mieć weitec-a, czy takie jak Ty kupiłeś czy coś innego jeszcze

czekamy na informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...