Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

..........

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

Nooo silniczek i Kolor pierwsza klasa :) Powodzenia w Modach :)

Opublikowano

prezentuje się pieknie :cool1:

ale pokaż jeszcze fotki środka

Opublikowano
  • Autor

no jakoś niedługo dam więcej fotek

Opublikowano

O, mistrz vt powrócił :naughty::decayed:

Tym razem zdjęcia są rzeczywiste? Jeśli tak, gratulacje :good:

Opublikowano

Auto bardzo ładne :wink4:

Podoba mi się kolor :decayed:

Ale lipa w tej PL że nie robią rejestracji w kształcie ori amerykańskiej :wallbash:

też mam taką klapę po nowym roku zakładam ale bede miał reje w ori kształcie US :naughty:

Opublikowano

Mistrz powrócił i znowu częściowo skopiował mój opis. Czy nie zrozumiałeś, że twój poprzedni wątek został właśnie usunięty, ze względu na plagiat

Opublikowano

ale lipa,,,, :thumbdown:

Opublikowano

piekny kolorek na glebe ja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jaki plagiat jak mam takie wyposażenie jak ty , przez przesady

Opublikowano

To, że masz podobne wyposażenie, nie znaczy, że masz robić kopiuj-wklej z mojego wątku. Trochę inwencji twórczej. Ostatnio skopiowałeś wszystko nawet nic nie zmieniając. :thumbdown::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

moze kolejność zamienie wyposażenia lol :wallbash: bez przesady, z byle czego robisz problem :wallbash:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:35_________________________________________________Witam was mam pytanko mam zamontowane coś takiego w aucie już przyjechało to ze stanów, wiem mniej wiecej że jest to typowy BOOST pokazujący ciśnienie tylko nie wiem po co jest to pokrętło? :mysli:

DSC08866.jpg

Opublikowano

to pokrętło to albo do jakiegoś sygnału albo do wyłączenia wskaznika albo do kontrolowania boostu ale to raczej nie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wyłączyć sie tego nie da tym pokretłem [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________jak to rozumieć???

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3207219-Freedom-Design-Turbo-Boost-Control

Opublikowano

Elektroniczny MBC :gwizdanie:

Wiedz że podnoszenie doładowania bez podwyższenia dawek paliwa szybko może się przyczynić do uszkodzenia silnika :cool1:

A co do tego pokrętła to może się reguluje w którym momencie ma "wstawać turbo".

Opublikowano
  • Autor

już to miałem jak kupiłem

Opublikowano
:good: Kolor
Opublikowano

Ładne autko, sam szukam podobnego i w tym kolorze by mi odpowiadał :> Do pełni szczęścia brakuje tylko Q ale nie każdy chce :wink4: Jeśli moge spytać ile dałeś? Możesz na priv.

Opublikowano
  • Autor

nom też szukałem takiego koloru;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.