Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze ale spasik z tylu masz igielka:-D masz jakies ograniczenie czy siada na ledze?

Opublikowano
  • Autor

wymierzone :D na tył są dane twarde odboje na amor żeby w zakrętach było sztywno :)

Opublikowano

ale przeciez jak podniesiesz to na odboju nie siada...

Opublikowano
  • Autor

no nie siada ale mowa jest o spasiku jak siada nie ? :D

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

mam tak wysoki odboj ze podczas jazdy auto sie kladzie naodboju przez to tak nie buja nim w zakrętach

Opublikowano

to co jak calkiem opuszczasz to odboj sie ugina? z czego ten odbuj

Opublikowano
  • Autor

ja mam dane odboje z takiej gumy twardej od mapeta , nie mam seryjnego odboju

Opublikowano

No to jesli sie opiera jak jedziesz to jakim cudem po opuszczeniu auto siada nizej??przeciez jesli jest oparty na odboju w czasie jazdy to juz nie powinien zejsc nizej. A nie jezdzisz napewno na opuszczonym na maxa...

Opublikowano
  • Autor

opiera się na odbojach bo nie sa az na tyle twarde zeby sie nie podawały ciezarowi auta, ale znacznie utwardza prace amora:wink:

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 09:52 ----------

Kilka fotek ze zlotu może i skromnego ale po mału rozwijamy naszą stronkę :)eaststance.pl - Indeks witryny

856145_522815754463664_973876840_o.jpg

906783_528948820517024_1073687056_o.jpg

1398776_642901232407150_785118821_o.jpg

1399618_528949007183672_1370070026_o.jpg

1403544_528948723850367_787180011_o.jpg

1404553_528868593858380_2103040502_o.jpg

1404726_528948717183701_1596127900_o.jpg

1412676_528948807183692_600654488_o.jpg

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

oc1u.jpg

Opublikowano

Lala

Opublikowano
  • Autor
:banan:
Opublikowano

tylko wywal z dekielków znaczek BMW , przecież to profanacja Audi ;-)

Opublikowano
tylko wywal z dekielków znaczek BMW , przecież to profanacja Audi ;-)

Nastepny heh. Tak ma wlasnie byc!

Opublikowano
tylko wywal z dekielków znaczek BMW , przecież to profanacja Audi ;-)

Nastepny heh. Tak ma wlasnie byc!

o gustach się nie dyskutuje dla mnie ''żenua''

Opublikowano

Tu nie chodzi o gust tylko o pokazanie, ze to nie sa felgi "od Audi" tylko od innego auta.

Jezdzic na felgach z rozstawem 5x112 czy nawet 5x110 to zadna filozofia.

Co innego, zamontowac felgi z zupelnie innego auta.

Moim zdaniem znaczki, podkreślaja ze auto jest zrobione customowo. I ze to nie jest zwyczajne oem+.

A gdyby udało się wpasowac ori felgi np. Z Lambo czy Ferrari? Ori znaczek to powod do dumy i dowód na to, że majac Audi mozna jezdzic na felgach na ktorych sie chce i nie ograniczać się do tych OEM-owych.

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak ma być bo felga jest ori BMW wiec i dekielek zostaje jak bym chciał Audi to bum kupił cos ale nie ma męskich Cali max 8J z fajnym wzorem :) bmw ma inny rozstaw niż audi i każdy ma się zastanawiać jak to pasuje :)

Opublikowano

Dokladnie tak jak mowicie panowie mi tez duzo ludzi to mowilo...

Opublikowano

Jeśli to zamierzone działanie... to zwracam honor .

Opublikowano

piękny kolor i dobra fela ;) jestem pod wrazeniem;)

Opublikowano
  • Autor

no tak jakoś udało się wszystko dobrać :)

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Kilka Fotek sesją nocą :naughty:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 23:46 ----------

:wink:

Opublikowano

Sliczna jest:-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.