Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8t


VPLD

Rekomendowane odpowiedzi

no wciąż to samo bo mało czasu było na zmiany, dwa że koło chcialem sobie zostawić jeszcze bo w tamtym sezonie mało się pokazałem, myślę że bliżej lipca wleci nowe koło i s line na przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dwie moje fotki się załapały :D wyglądałem Cię na targach ale gdzieś polazłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o no to tak to czasem bywa można się ustawić przy którymś piątku czy niedzieli pogadać :)

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 09:30 ----------

https://www.facebook.com/pages/Tuning-Detailing-samochodowy-Mechanika-Diagnostyka-VAG/242668605885644?fref=ts

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 00:05 ----------

1_small_2.jpg

2_small_2.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 16:20 ----------

Jak wam się podoba nowa sesja ? :):banan:

MG_0098.jpg

MG_0099.jpg

MG_0100.jpg

MG_0102.jpg

MG_0104.jpg

MG_0105.jpg

MG_0106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ze na każdej sesji po za miejscowka cały czas to samo to spoko zacznij modzie chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcxzerze? nie potrzebuje zmian w aucie , jedyne co zrobie to nowe kolo wpadnie, nie mam cisnienia na mody mowiac szczerze :) podoba mi sie tak jak jest i to chyba najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, tablice tylna masz replikę czy z urzędu? Jakbym chciał zalozyc taka u siebie a mam aktualnie normalna prostokątna jak to w urzedzie ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, tablice tylna masz replikę czy z urzędu? Jakbym chciał zalozyc taka u siebie a mam aktualnie normalna prostokątna jak to w urzedzie ogarnąć?

Ori. Repliki są mniejsze (i ładniejsze).

Idziesz do wydziału komunikacji, mówisz jaka sprawa: że masz klapę o innym kształcie i chcesz tablice kwadratową.

Płacisz, czekasz i odbierasz:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto często widziane na mieście :wink::kox:

Nie gazuj tak pod Cream bo Ci spalanie wzrośnie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a gdyby tak ori tablice trzymać Np za szyba czy w bagażniku a replikę o tych samych numerach mieć normalnie przyczepiona. Będą sie czepiali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od miasta i widzimisię funkcjonariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ori tablica musi byc tam gdzie jej miejsce. takie sa przepisy nie chodzi o tyle o sama wielkosc tablicy tylko o to że podjebka nie jest odblaskowa blablabla ja sam mam podjebke i latam tak juz bardzo dlugo i to kolejne moje auto w ktorym takowa mam raz tylko sie czepili jak jeszcze mialem honde ale to byly preteksty by zabrac auta na lawetach bo zrobilismy sobie ćwiartke na ulicy poza miastem ale ktos mily zadzwonil ale dotarli po fakcie i szlo za wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się doj**ali ze dwa razy i wytłumaczyłem, że mając przykręconą tablicę w PL wymiarach nie mógłbym zamknąć bagażnika bo blacha wystaje i ociera o zderzak. Upomnienie i do przodu :wink: Istotne żebyś miał dwurzędówkę w bagażniku wydaną przez WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się doj**ali ze dwa razy i wytłumaczyłem, że mając przykręconą tablicę w PL wymiarach nie mógłbym zamknąć bagażnika bo blacha wystaje i ociera o zderzak. Upomnienie i do przodu :wink: Istotne żebyś miał dwurzędówkę w bagażniku wydaną przez WK.

Nawet nie musi być dwurzędówka. Wystarczy żeby była ori tablica na podmiankę.

Ale jeśli trafi się uparciuch to i z podmianą może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak pod Cream to moja ulubiona prosta :D ESP OFF i ogień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega wygląda i jeszcze ta klapa us:P teżbym taką przygarnął do swojego sedana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: No to zawitały S line :naughty::naughty::naughty: , pochwale się że sam malowałem, wyszło zacnie :D:banan: , jak wam się podoba ? :wink::naughty:


k9u738sd6s0v.jpg

b4ro4n9nowep.jpg

n0nctxtafypx.jpg

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...