Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????


Rekomendowane odpowiedzi

Tom-68- bardzo fajnie, z tym ze jedna wada.. Radio jest widoczne i moze korcic.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soryy za jakość.[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 23:12 _________________________________________________Tak masz rację widać, ale każdy musi podjąć decyzję gdzie chce mięc radyjko, ja ztego układu jestem zadowolony i to bardzo. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom-68- bardzo fajnie, z tym ze jedna wada.. Radio jest widoczne i moze korcic.. :mysli:

w polskich realiach jak sie ktos uprze to i tak bedzie widzial ze masz radio - albo antena albo przyuwazy ze chowaz antene albo .... swoje sposoby maja. mnie sie podoba umiejscowienie bo radyjko jest schowane a od strony bezpieczenstwa jest idealnei - ladnie widoczne kanaly pokretla i dobstep do radia sa na plus!! i z tego co widze to jedno z wiekszych radyjek - johnson II!! fajnie wyszlo - gratuluje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak woli informacji, Nie ma możliwości wyciągnięcia radia, jest dobrze przykręcone, (całą konsolę wyciągałem,) troszkę musiałem tył wyciąć, szybciej wszystko mi poniszczy niż CB wyciągnie. Można się jeszcze pokusić żeby zakryć boczki radyjka, ale narazie nie ma czasu studia. Z pozycji kierowcy czy pasażera nie widać tej jednej blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacuneczek za to, :th: to jest to, w B6 jest dość podobnie więc jak bede miał to autko to właśnie tak zrobię. Niestety wczoraj kolejna klapa auto z zewnątrz ok mechanicznie też ale w środku jak by papierem ściernym ktoś czyścił elementy plastikowe. I gibałem z Poznania do Katowic :evil: Za to w niedziele może się uda zupełnie nowe ogłoszenie i na miejscu w Poznaniu.[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item323632779_radio_cb_cobra_75_wxst_hurt_myslowice.html myślałem też o takim rozwiązaniu "cobra 75" ale czy takie małe radyjko może być dobre ??? Ma ktoś doświadczenie z tym radiem ? Fajne małe ale jak ma mi szumieć na całe auto to dzięki :confused4: Praktycznie jestem już zdecydowany na President Walker ale Cobra jest fajna malutka. Może pomoże ktoś podjąć decyzję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 jest mniejszy schowek i tam nie wiem jakie radio by weszło...

Właśnie tego się obawiałem ale jakoś to radyjko trzeba było w końcu zamontować. Ponieważ nie chciałem przewozić go luzem ( np. włożonego między fotel a tunel ) postanowiłem oddać instalację w fachowe ręce. Okazało się, że jednak w tę małą kieszonkę wejdzie radyjko (President Johnny II). Poniżej widać to na fotkach. Sorry za ich jakośc ale ciemno mam w garazu jak w d...e ;(

dsc026691bo9.th.jpg

dsc026712eo6.th.jpg

dsc026723re0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jest kozak, czapki z głów :hi: jak to radio działa, zadowolony jesteś? Chodzi mi nie o montaż tylko jakość Johnny II

Powiem tak : zamontowane radyjko wczoraj i raptem jakieś 30 km zrobione po Warszawie bo czasu nie stykało ( a wiesz jak to sie w mieście słucha radyjka :confused4: ) . Może dzisiaj albo jutro wyjadę gdzieś poza i wtedy oszacuje jak naprawdę to brzmi. Generalnie pierwsze wrażenie całkiem poztywne.Pozdrawiam :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo looox miejscówka w schowku pod kierownica, głowiłem się gdzie by tu zamontować sobie cb jak zakupie, a mam teraz taki plan, i już mam problem z głowy :>

A właśnie, planuje zakupić sobie taki zestaw jak PRESIDENT HARRY II ASC + antenke PRESIDENT FLORIDA, cena zestawu po moich obliczeniach wyniosła by 590zł jak myślicie dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________

A właśnie, planuje zakupić sobie taki zestaw jak PRESIDENT HARRY II ASC + antenke PRESIDENT FLORIDA, cena zestawu po moich obliczeniach wyniosła by 590zł jak myślicie dobra cena?

Kolego od roku latam z takim zestawem i jestem zadowolony :) co do ceny to nie wiem po ile teraz chodzą takie zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów odgrzeje temat przeczytałam trochę info na forum i chcę uzyskać więcej informacji na temat montażu cb w kieszeni popielniczki bo jestem śwież w tym temacie zakupiłem cb tti881 które musi się zmieści w kiszeni popielniczki ale jest problem jest tam z tyłu jakaś metalowa puszka z napisem achtung i coś tam dalej która uniemożliwia wsunięcie radia taki aby nie kolidowało z drążkiem biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak to tego się nie powinno ruszać, pokaż zdjęcie tego jeśli masz czym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...