Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Też poproszę :confused4:

Opublikowano

Proszę zdjęcia robiłem na szybko.

7ba5c1b298043b8d.gif

08a0d295bb6e6b0b.gif

2d04119c1f3eadf6.gif

Opublikowano

Tom-68- bardzo fajnie, z tym ze jedna wada.. Radio jest widoczne i moze korcic.. :mysli:

Opublikowano

soryy za jakość.[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 23:12 _________________________________________________Tak masz rację widać, ale każdy musi podjąć decyzję gdzie chce mięc radyjko, ja ztego układu jestem zadowolony i to bardzo. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Tom-68- bardzo fajnie, z tym ze jedna wada.. Radio jest widoczne i moze korcic.. :mysli:

w polskich realiach jak sie ktos uprze to i tak bedzie widzial ze masz radio - albo antena albo przyuwazy ze chowaz antene albo .... swoje sposoby maja. mnie sie podoba umiejscowienie bo radyjko jest schowane a od strony bezpieczenstwa jest idealnei - ladnie widoczne kanaly pokretla i dobstep do radia sa na plus!! i z tego co widze to jedno z wiekszych radyjek - johnson II!! fajnie wyszlo - gratuluje!!

Opublikowano

Tak woli informacji, Nie ma możliwości wyciągnięcia radia, jest dobrze przykręcone, (całą konsolę wyciągałem,) troszkę musiałem tył wyciąć, szybciej wszystko mi poniszczy niż CB wyciągnie. Można się jeszcze pokusić żeby zakryć boczki radyjka, ale narazie nie ma czasu studia. Z pozycji kierowcy czy pasażera nie widać tej jednej blaszki.

Opublikowano
  • Autor

szacuneczek za to, :th: to jest to, w B6 jest dość podobnie więc jak bede miał to autko to właśnie tak zrobię. Niestety wczoraj kolejna klapa auto z zewnątrz ok mechanicznie też ale w środku jak by papierem ściernym ktoś czyścił elementy plastikowe. I gibałem z Poznania do Katowic :evil: Za to w niedziele może się uda zupełnie nowe ogłoszenie i na miejscu w Poznaniu.[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item323632779_radio_cb_cobra_75_wxst_hurt_myslowice.html myślałem też o takim rozwiązaniu "cobra 75" ale czy takie małe radyjko może być dobre ??? Ma ktoś doświadczenie z tym radiem ? Fajne małe ale jak ma mi szumieć na całe auto to dzięki :confused4: Praktycznie jestem już zdecydowany na President Walker ale Cobra jest fajna malutka. Może pomoże ktoś podjąć decyzję....

Opublikowano

w b6 jest mniejszy schowek i tam nie wiem jakie radio by weszło...

Właśnie tego się obawiałem ale jakoś to radyjko trzeba było w końcu zamontować. Ponieważ nie chciałem przewozić go luzem ( np. włożonego między fotel a tunel ) postanowiłem oddać instalację w fachowe ręce. Okazało się, że jednak w tę małą kieszonkę wejdzie radyjko (President Johnny II). Poniżej widać to na fotkach. Sorry za ich jakośc ale ciemno mam w garazu jak w d...e ;(

dsc026691bo9.th.jpg

dsc026712eo6.th.jpg

dsc026723re0.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

No tu jest kozak, czapki z głów :hi: jak to radio działa, zadowolony jesteś? Chodzi mi nie o montaż tylko jakość Johnny II

Opublikowano

No tu jest kozak, czapki z głów :hi: jak to radio działa, zadowolony jesteś? Chodzi mi nie o montaż tylko jakość Johnny II

Powiem tak : zamontowane radyjko wczoraj i raptem jakieś 30 km zrobione po Warszawie bo czasu nie stykało ( a wiesz jak to sie w mieście słucha radyjka :confused4: ) . Może dzisiaj albo jutro wyjadę gdzieś poza i wtedy oszacuje jak naprawdę to brzmi. Generalnie pierwsze wrażenie całkiem poztywne.Pozdrawiam :hi:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nooo looox miejscówka w schowku pod kierownica, głowiłem się gdzie by tu zamontować sobie cb jak zakupie, a mam teraz taki plan, i już mam problem z głowy :>

A właśnie, planuje zakupić sobie taki zestaw jak PRESIDENT HARRY II ASC + antenke PRESIDENT FLORIDA, cena zestawu po moich obliczeniach wyniosła by 590zł jak myślicie dobra cena?

Opublikowano

ja mam unidena 520 i mam je w schowku pod kierownicą, a gruchę obok w drugim schowku nic nie widać nie kusi mieści się w B5 i B6 mówie wam pasuje super

:th:

Opublikowano

no właśnie też się zastanawiałem co by tu zrobić z gruszka, gdzie ją zapodać, i jeszcze sie zastanawiam czy by nie podpiac na stale pod prad cb, coby nie wlanczac za kazdym razem go do zapalniczki

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________

A właśnie, planuje zakupić sobie taki zestaw jak PRESIDENT HARRY II ASC + antenke PRESIDENT FLORIDA, cena zestawu po moich obliczeniach wyniosła by 590zł jak myślicie dobra cena?

Kolego od roku latam z takim zestawem i jestem zadowolony :) co do ceny to nie wiem po ile teraz chodzą takie zestawy.

Opublikowano

ale żeś kotleta odgrzał :blink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam kolegów odgrzeje temat przeczytałam trochę info na forum i chcę uzyskać więcej informacji na temat montażu cb w kieszeni popielniczki bo jestem śwież w tym temacie zakupiłem cb tti881 które musi się zmieści w kiszeni popielniczki ale jest problem jest tam z tyłu jakaś metalowa puszka z napisem achtung i coś tam dalej która uniemożliwia wsunięcie radia taki aby nie kolidowało z drążkiem biegów.

Opublikowano

czujnik uderzeniowy pewnie :decayed:

Opublikowano

czy tak na pewno a jeśli tak to czy da się go przesunąć głębiej.

Opublikowano

jeśli tak to tego się nie powinno ruszać, pokaż zdjęcie tego jeśli masz czym zrobić

Opublikowano

No to rodzi się problem cb nie da się zmniejszyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.