Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki rozmiar opon na felgi 17 ET35??


MDM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podałeś podstawowego parametru , czyli szerokości felgi :mrgreen: Ale zapewne wyjdzie na to , że najlepsza będzie 225/45/17 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś podstawowego parametru , czyli szerokości felgi :mrgreen: Ale zapewne wyjdzie na to , że najlepsza będzie 225/45/17 :mrgreen:

faktycznie, 7,5''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17 bedzie ok

ojej , ale fajnie jzu sie wiosny nie moge doczekac jak sie wytocze na moich nowych walcach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45 melduje że nic nie obciera w B6 ani w B5. Wydaje mi się ,że obecnie to jeden z najłtwiejszych rozmiarów do zdobycia.

Tylko w B6 mamy oryginalnie ET42 przy feldze 17'' (też letnie mam 235). Tu pytanie jest o ET35, czyli 7mm różnicy - i mało i dużo :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45 melduje że nic nie obciera w B6 ani w B5. Wydaje mi się ,że obecnie to jeden z najłtwiejszych rozmiarów do zdobycia.

Tylko w B6 mamy oryginalnie ET42 przy feldze 17'' (też letnie mam 235). Tu pytanie jest o ET35, czyli 7mm różnicy - i mało i dużo :wink: .

Wiesz gdzie jest te 7 mm roznicy??

Bo wydaje mi sie , ze myslisz pojecia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje mi sie , ze myslisz pojecia :wink:

Jasne, ze wiem :wink: , chodzi tu o odsadzenie felgi. W poprzednim aucie (Accord) sytuacje mialem taka, ze te 7mm bylo BARDZO wazne. Felga 17x7,5 ET35 i opna 225/45/17 wystawała poza obrys auta/nadkola - efekt był taki, że przy mocnym obciazeniu tyłu i najechaniu z jakas tam predkoscia na dziure/etc opona ocierala o nadkole :!: .

Po zamianie felg na IDENTYCZNE ale ET42, opona wyraźnie schowała się do nadkola i nie było juz problemu ocieraniem.

Być może w A4 nie będzie tego problemu :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...