Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ciemne lampy avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że już nie raz temat był "ruszany" w innych wątkach, ale wątku konkretnie i tylko o ciemnych lampach do avanta nie udało mi się na forum zlokalizować.

A więc, ja też szukam takowych do mojej granatowej niuńki ...

Ostatnio znalazłam coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item321472001_lampy_tylne_audi_a4_avant_95_01_black_klar_odfk.html

Przyznaje, że pierwsze, co mnie zaskoczyło, to niska cena... ale nie o tym.

Czy któryś z kolegów mógłby mi wykonać małe vt i pokazać jak takie lampy by u mnie wyglądały? I co o nich myślicie ?

7a9ec49c106f87b4m.jpg

Opublikowano

zostaw ori sa najlepsze tymbardziej ze sa po lifcie a te sa fatalne przynajmniej ja tak mysle i pewnie nie jedyny... :wink4:

Opublikowano

Te lampy nie sa warte uwagi moim zdaniem . Ładniejsze ma kolega Rob .

Opublikowano

To nie to :thumbdown:

Rob ma fajne lampy, ale on ma czarne auto, wiec to inna bajka...

Opublikowano

Jak ciemne lampy to tylko takie jak ma rob. na j-ebay'u czasami sa.. :decayed:

A moze warto poczekac na jakas nowosc..? :mysli:

Jak juz koniecznie chcesz cos innego jak ori, to moze takie cos..

http://cgi.ebay.de/Rueckleuchten-Audi-A4-B5-Avant-Kombi-crystal-schwarz-rot_W0QQitemZ310029161742QQihZ021QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

:)

(zeby nie bylo - uwazam ze polifty sa najladniejsze.. :decayed: )

Opublikowano

Ja bym do tego koluru nie kupował tych lamp nie pasuje za bardzo :wallbash: , one pasują do ciemnych,czarnych aut

Opublikowano

paskudne

nadaja sie do wiejskiego tuningu (sorry)[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:29 _________________________________________________

Jak ciemne lampy to tylko takie jak ma rob. na j-ebay'u czasami sa.. :decayed:

A moze warto poczekac na jakas nowosc..? :mysli:

Jak juz koniecznie chcesz cos innego jak ori, to moze takie cos..

http://cgi.ebay.de/Rueckleuchten-Audi-A4-B5-Avant-Kombi-crystal-schwarz-rot_W0QQitemZ310029161742QQihZ021QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

:)

(zeby nie bylo - uwazam ze polifty sa najladniejsze.. :decayed: )

a te z e-baya sa ok

Opublikowano

te czarne to kiepskawy pomysl, natomiast te co podal ykk sa juz calkiem wporzadku, cos takiego tylko do b6 zalozyl malik i wyglada u niego super :decayed: (tylko ze ma czarne autko)

Opublikowano

to sa te same lampy? chociaz na zdjeciach to te z allegro jakos ladnej sie prezentuja

Opublikowano

Moglbys rozwinac ta mysl..?

Poprostu na wysokości wsteczne/kierunkowskaz jest za wąsko i lampa nie wchodzi w nadwozie. Trzeba troszkę podpiłować blachę.

Jeden z naszych kolegów takie ma w czarnym avancie.

Opublikowano

u mnie jezdzi gosciu na takich jak podal audia4s4, tylko on ma srebrna i calkiem fajnie sie to prezentuje, choc troche mnie ten odblask odstrasza, a te co podałaś... no coz o gustach sie nie dyskutuje, ale ja bym ich nie zakladał, tylko zepsuly by wyglad A4...

Opublikowano

u mnie jezdzi gosciu na takich jak podal audia4s4, tylko on ma srebrna i calkiem fajnie sie to prezentuje, choc troche mnie ten odblask odstrasza, a te co podałaś... no coz o gustach sie nie dyskutuje, ale ja bym ich nie zakladał, tylko zepsuly by wyglad A4...

Mi tez sie nie widzą zabardzo tak podałem bo znalazlem na allegro, moze kolezance sie spodobaja
Opublikowano

Niech sie kolezanka wreszcie wypowie.. :naughty:

Opublikowano

no wlasnie bo tak, gadamy, a to przeciez nie my wybieramy te lampy... na dzien dzisiejszy, gdybym mial avanta, to zostal bym na ori po lifcie... bo jako tako wypasionych zamiennikow, bez wioski, to na rynku nie ma... :kwasny:

Opublikowano

te są piękne, niestety praktycznie nieosiągalne, firma MHW

71bb9e3aabab3a9f.jpg

Opublikowano

rob te Twoje..? :decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:50 _________________________________________________Rano jeszcze takie widzialem.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.