Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ciemne lampy avant


Smoczyca

Rekomendowane odpowiedzi

te są piękne, niestety praktycznie nieosiągalne, firma MHW

71bb9e3aabab3a9f.jpg

Bardzo ładne,i firma porządna :th: tylko nie wiem czy do ciemnego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne,i firma porządna :th: tylko nie wiem czy do ciemnego koloru

jak najbardziej do ciemnego koloru pasują, tu są te same lampy tylko w innym ujęciu :kox:

b6dc97eafd6291f9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu na takich jak podal audia4s4, tylko on ma srebrna i calkiem fajnie sie to prezentuje, choc troche mnie ten odblask odstrasza,

No własnie to jest ich wada.. zjadliwa no , ale ...ciekawe czy by sie dało taka lampę rozebrać i podmienić odblask na biały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakładał takie jak rob podał są super

Do granatowego auta ..sredniawo to bedzie wyglądało :embarrassed:

Ja bym pokminił z tymi Ledami a jak nie to zostawił polifty bo to i tak jest kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakładał takie jak rob podał są super

Do granatowego auta ..sredniawo to bedzie wyglądało :embarrassed:

Ja bym pokminił z tymi Ledami a jak nie to zostawił polifty bo to i tak jest kox :kox:

No ciemne nalepiej pasuja do czarnych aut, no ale niech sie kolezanka wrescie wypowie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już piszę ... już już : >

Pierwszy post był napisany rraczej pod wpływem impulsu "o jest, jest, jest coś ciemnego na tył do avanta", bo prawda jest taka, że z dostępnością takich światełek na polskim rynku jest problem.

Jak się przyglądam tym wszystkim lampkom (dzięki za te wszystkie linki, serio doceniam :hi: ), to dochodzę do wniosku, że bardzo nie podoba mi się kształt tych światełek (te dwa kółeczka: lampa i odblask) .... Po głębszym zastanowieniu te, które podałam w pierwszym poście też nie są lepsze (chociaż inne). Wygląda więc na to, że zostanie ori .... Chyba że znajdę gdzieś w PL takie jak w ostatnim linku:

A jak nie znajdę ... to pieniążki pójdą na przyciemnienie szyb albo chromowane relingi.

Do modów: chciałabym żeby temat pozostał otwarty, na wypadek pojawienia się innych okazji lub opinii dot. ciemnych lampek na tył do avantów : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

odgrzeje troche temat azeby nowego juz nie zakladac ;)

co sadzicie o tych lampach, ma ktos moze na swojej audiolce taki produkt?

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-dymione-kombi-avant-i1902393753.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie takie tylko ze firmy in.pro.. ale wygladaja bardzo podobmnie.. jak dla mnie :good:

mozesz zobaczyc w moim profilu.. mam na srebnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego

mam pytanie jeszcze jak swieca, czy czerwony to czerwony czy np. rozowy i czy dlugo juz je masz na autku?

ciekawi mnie czy zarowki kolorowe zachowuja malowanie czy farba zaraz zlazi... ;)

a tak na marginesie to myslalem szczerze ze sa troche bardziej przyciemnione i ten srebrny ze srodka tak nie przebija, no chyba ze na fotkach to tak wyglada, na Twoim aucie to sie lanie zgrywa ale z innymi kolorami to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego

mam pytanie jeszcze jak swieca, czy czerwony to czerwony czy np. rozowy i czy dlugo juz je masz na autku?

ciekawi mnie czy zarowki kolorowe zachowuja malowanie czy farba zaraz zlazi... ;)

a tak na marginesie to myslalem szczerze ze sa troche bardziej przyciemnione i ten srebrny ze srodka tak nie przebija, no chyba ze na fotkach to tak wyglada, na Twoim aucie to sie lanie zgrywa ale z innymi kolorami to nie wiem...

swieca normalnie jak oryginaly.. nie widac zeby cos kolor odbiegal.. mam juz je 2 lata.. i zzadnych problemow.. ani nawet zarowka nie przepalona.. wiec polecic mozna.. a se srodkami to fakt.. nei jest tak az mocny czarny.. ale pod roznym katem roznie widac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie jasne zastanawiałem sie nad takimi do siebie ale jak zobaczyłem na żywo odpuściłem i swoje przyciemniłem lakierem do lamp motipa

tylko po przyciemnieniu lakierem juz niestety niebiescy moga sie przyczepic i jak ktos Tobie w dupe wjedzie to moze sie okazac ze to twoja wina ;) a te lampy maja "niby" homologacje...

...no wlasnie pytanie do kolegi pesik87 maja cos tam wybite na kloszach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak normalnie jest homologacja.. nie ma problemów jesli chodzi o to.. tylko ja mowie na podstawie moich lamp( firmy in.pro ). chociaz te z linku niczym sie nie roznia.. tylko ze sa depo/fk.. ale jeszcze ani razu nie mialem problemow jesli chodzi o niebieskich.. nawet nie bylo zadnych pytan co do lamp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...