Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przyjaciele. Od jakiegoś czasu widuję pod maską taki oto widok. Ostatnio były dwie szyje od kury, dzisiaj znowu coś innego, jakieś kości. Nie wiem co to mi włazi pod maskę bo kuna to raczej wpierdziela różnego rodzaju przewody itp. a u mnie są zawsze kości. Czym przegonić to coś co mi robi taki bajzel pod maską.

snc00046y.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

ja jepie cos sobie spizarke zrobiło z silnika

Masz osłony pod silnikiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś duży "robak". Może warto zastanowić się nad zainstalowaniem jakigoś urządzenia do odstraszania kun i łasic?

Audi ma taką opcję wyposażeniową. 8D0998098D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś duży "robak". Może warto zastanowić się nad zainstalowaniem jakigoś urządzenia do odstraszania kun i łasic?

Audi ma taką opcję wyposażeniową. 8D0998098D

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę sierści Psa, kota ... wsadź do woreczka zrób dziurki żeby zapach się rozprzestrzeniał i będzie spokój :) Tylko musi być sierść bo inaczej nic to nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach psa lub kota to dobry pomysł. Może będzie to dziwnie wyglądało ale poproś o trochę sierści u zwierzęcego fryzjera :przebiegly:

8D0998098D aso liczy sobie 1472pln za ten ficzer. :shocked::chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach psa lub kota to dobry pomysł. Może będzie to dziwnie wyglądało ale poproś o trochę sierści u zwierzęcego fryzjera

Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nocuje w garażu i to coś co mi włazi to chyba wieczorami jak jeszcze nie zaparkuję. Co jest dziwne to to że mam w domu dwa psy, bernardyna i małego zwierza pochodzenia jamnika które gonią całe 24h w ogrodzeniu a to coś i tak wejdzie pod maskę. Spróbuję z tą sierścią, bernardyn ma jej masę to nie muszę gonić do fryzjera. Osłon nie mam bo na gwincie nie da się z tym jeździć bo wszędzie haczyłem nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach psa lub kota to dobry pomysł. Może będzie to dziwnie wyglądało ale poproś o trochę sierści u zwierzęcego fryzjera

Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox: :kox: :kox:

gran-torino-clint-eastwood.jpg

:naughty: :naughty: :kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno zawieszki domestosa do wc odstraszają zapachem różne gryzonie, mój wujek to wytestował jak pewnego razu znalazł pod maską gołębia ,a wcześniej znajdował kawałki chleba lub jakieś śmieci i od tego czasu już żadnych niespodzianek nie znalazł, więc może i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dzidziusia :wink4: to włóż pod maskę solidnie osikanego pampersa, nic tak nie odstrasza jak zapach moczu, podobno działa to nawet na dziki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...