Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda na to czasu. Lepiej od razu rezac soczewki.. :evil:

Opublikowano

a jak bym pomalowal odblysniki w zwykłych lamach i zarzucił takie kierunki wygladalo by fajnie?? bo juz nie wiem co robic?

a na soczewy szkoda i troszke kaski... :naughty:

tu jest link do tych kierunkow

http://www.moto.allegro.pl/item475876448_audi_a4_1994_1999_migacze_przednie_clear_black.html

Opublikowano

:no::rolleyes::wallbash::thumbdown:

Do takiego zabiegu tylko takie :

http://www.moto.allegro.pl/item470161560_audi_a4_94_98_migacz_kierunkowskaz_typ_bosh_dym.html

tylko jak sie rozpedzisz juz z kupnem tych z mojego linku to sprawdz najpierw jaki masz reflektor (valeo lub bosch)

Opublikowano

a jak bym pomalowal odblysniki w zwykłych lamach i zarzucił takie kierunki wygladalo by fajnie?? bo juz nie wiem co robic?

a na soczewy szkoda i troszke kaski... :naughty:

tu jest link do tych kierunkow

http://www.moto.allegro.pl/item475876448_audi_a4_1994_1999_migacze_przednie_clear_black.html

Odpuść sobie, kupuj soczewki i wtedy rezaj :naughty:

Opublikowano

a jak bym pomalowal odblysniki w zwykłych lamach i zarzucił takie kierunki wygladalo by fajnie?? bo juz nie wiem co robic?

a na soczewy szkoda i troszke kaski... :naughty:

tu jest link do tych kierunkow

http://www.moto.allegro.pl/item475876448_audi_a4_1994_1999_migacze_przednie_clear_black.html

Odpuść sobie, kupuj soczewki i wtedy rezaj :naughty:

Popieram, tylko soczewki :good: Pomijając już efekt wizualne pamiętaj że taka lampa lepiej drogę oświetla :good: same plusy :)

Opublikowano

no kurde wygląda to naprawde fajnie :) ale jak źle widac to lipa straszna :(

Opublikowano

Coś za coś. Lepiej pomalować jak zrobił Nosb niż kombinować z obklejaniem szyb.

Opublikowano

A dla mnie (tak dla odmiany) nie podoba się :naughty: Wolę ori lampy, a nie czarne klocki :decayed:

Opublikowano

Ale to ma jedną zaletę. Jak Ci się znudzi to tylko zrywasz folię i masz ori :wink4: A jak ktoś ma ciemne auto z ciemnymi dodatkami (zrobiobne na blacka) to takie lampy mogłyby mu spasować. Zwłaszcza że w każdej chwili możnaby się tego pozbyć.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odkopie temat...

zamierzam przyciemnic tylne lampy ta folia.

ktos sie w to w koncu bawil? ma jakies sprawdzone metody zeby dobrze to nakleic?? ;)

Opublikowano

jka zrobisz to pokaż foty :)

Opublikowano

Jak będziesz naklejał to proponuję do flaszki po płynie do szyb wlać czystą wodę i 2 krople ludwika i lekko sryskał lampę, to jest patent na brak bąbli, potem warto lekko podgrzać suszarką ale delikatnie :)

Ja jutro rzeźbię halogeny na żółto.

Opublikowano

Chyba,ze podjade do kolesia, ktory mi szyby oklejal.

Folie kupilem sam, on by sie zajal tylko oklejeniem tych lamp...

Opublikowano

Możesz i tak zrobić, nie ma jak to specjalista oklei :) no i trzeba ładnie dociąć :)

Opublikowano

vario-tech ta folia nadaje sie zarowno do przednich jak i tylnych lamp..? :mysli:

Bo moze efekt byl by lepszy niz malowanie.. :mysli:

Opublikowano

Z doświadczenia znam tylko produkt Folia-Tec który chyba zniknął z rynku i był na przód i tył, była to folia wrażliwa na temperaturę tj. podczas montażu trzeba było ją lekko podgrzać. Ja kupiłem na próbę żółtą transparentną ale nie wiem jak będzie z montażem bo jest trochę gruba i pewnie nie tak elastyczna jak Folia-Tec.

Zdam relację z montażu i wrzucę fotki.

Opublikowano

Z obklejaniem tą transparentową może nie być tak dobrze :confused4: Nie myślałeś o Lamin-X ?

Opublikowano

Dibo Lamin-x to tylko nazwa (własna) a różnica prawie żadna - folia może być 3M, Oracall lub każdego innego producenta :)

Opublikowano

ja właśnie myśle sobie przednie lampki okleić, którą folie proponujecie

Opublikowano

strzala z tego co wiem to oficjalnie sprzedaje Lamin-X ale możesz spróbować Oracall

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.