Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[GDAŃSK] SERWIS GODNY POLECENIA ,TUNING I NAPRAWY.


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i polecam firmę która zajmuje się tuningiem elektr., mechanicznym i ale i diagnostyką aut .Młody człowiek ale z dużą wiedzą .Firma nazywa się Tun-Up tel do niego 058/112402 ,058/3417291 i jest na ulicy Migowskiej 2 ,zaczyna pracę od godz. 9,30.Pojechałem ze zbyt małymi obrotami silnika (819) na forum czytałem wiele nan ten temat ale jak dochodzi do konkretnych odp. to już różnie było.Było wiele opinii że obrotów nie można VAG'iem ustawić . Nic bardziej mylnego !!! Tun-Up dowiódł tego ,jak też sprawdził całe autko Vagiem troszkę poregulował i jest lepiej .za całość zapłaciłem 50 zł. Zdecydowanie polecam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tune Up

Tak się nazywa ;) W kwestii diagnostyki i rzeczy pokrewnych śmiało można się wybierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć że się tym warsztatem rozczarowałem, a konkretnie niesłownością właściciela. Próbowałem się umówić na wymianę rozrządu - najpierw gość powiedział mi, że w tym tygodniu nie da rady i kazał zadzwonić za tydzień. Po tygodniu umówił mnie na następny tydzień. Gdy przyszła pora, zadzwoniłem, żeby potwierdzić, a gość mi na to, że nie da rady, że dopiero za 2-3 tygodnie. Tragedia. Gdybym czekał jeszcze te 2-3 tygodnie to nie wiem czy by moja niunia to przeżyła, bo jak się potem okazało pasek był już na wykończeniu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta sama firma co na uphagena 15??

Wg numerów telefonów chyba ta sama.

Na www jest info, że od 15 września przenoszą się z Migowskiej 2 na Trakt Św. Wojciecha 377a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...