Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Folia carbon - czy będzie pasowało..??


zarzyk2

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Witam chciałbym zasięgnąć opinii jak będzie wyglądało autko po oklejeniu wszystkich dokładek ( zderzaki, drzwi, progi) folią "carbon" 3m i najważniejsze czy będzie pasowało do tego koloru autka??? Nie podobają mi się te szare dokładki...

proszę o pomoc...poniżej zdjęcie mojego autka :a4fan:

tndsc2474.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak naprawdę nad tym czy okleić czy nie nie musisz się zastanawiać. Z bardzo prozaicznego powodu... Wszelkiego rodzaju folie czy to do zmiany koloru, karbony czy nawet bezbarwne ochronne klei się tylko na gładkie lakierowane powierzchnie. Jak okleisz chropowate, nielakierowane plastiki to możesz być pewien, że folia zaraz będzie się odklejać. Więc jak chcesz myśleć o oklejaniu, to najpierw lakier w kolorze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo te miejsca są podatne na kamyczki, smołę i inne pierdoły z drogi, nie tylko nie będzie się trzymać, ale nawet jak użyjesz do tego specjalnego kleju to i tak zrobią się dziury i będzie wyć :thumbdown:

żeby się jako tako trzymało, musiałbyś dodatkowo wszystko zdjąć i podwijać folię.

A jeśli zdecydujesz sie na obklejanie już czegoś, najlepiej środka, to zdecydowanie polecam opalarkę, suszarką się człowiek za dużo narobi i tylko łapy poparzy :tongue4:

Pozdrawiam.

Bio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju folie czy to do zmiany koloru, karbony czy nawet bezbarwne ochronne klei się tylko na gładkie lakierowane powierzchnie

Tu się zgadzam z przedmówcą :wink4: Jak oklejałem klapkę popiołki (nielakierowany plastik) to widać każdą nierówność. Nawet odbił się znaczek od wtyczki VAG :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...