Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] CONCERT II A EMULATOR ZMIENIARKI MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystałem z szukajki, ale podobny wątek znalazłem tylko do B5, czyli poprzedniej wersji Concerta.

Pytanie do użytkowników takiego emulatora z Concert'em II

- jak to chodzi

- czy się nie wiesza

- jak szybko reaguje na zmiany folderów i utworów

- ile folderów obsługuje

na aukcjach widzę coś takiego : http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-8pin-i1952230427.html

dzięki za opinie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja takie cos mam do Concert 2 powiem ci tak obsluguje tylko 6 folderów ja mam innej firmy http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1960571009.html nie wiesza sie tylko jest troche cisze niz radio. Chodzi dosyc szybko tylko jest problem z utworami powyzej 1h w całosci ale sie i tak opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera, czemu tylko 6 folderów, bo pewnie ori zmieniarka jest max na 6 płyt?

a w folderze ile max utworów?

pewnie foldery trzeba nazywać 01,02 itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utworów pewnie tyle ile specyfikacja płyty audio CD obsługuje, czyli 99 tracków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to po co piszą, że obsługuje do 16GB, skoro da radę wrzucić 6 folderów po 99 pozycji, fakt, może też zająć trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to po co piszą, że obsługuje do 16GB, skoro da radę wrzucić 6 folderów po 99 pozycji, fakt, może też zająć trochę

na 4gb karty była lipa pod wzgledem miejsca, wrzuć sobie wszystko w 320bitrate :wink4: i do tego 50 setów po 50min :naughty: i 16gb okaże sie małą kartą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w motocyklu podobną zmieniarkę i też max 6 folderów, tyle co ori zmieniarka

kupiłem i potestujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego i iPod'a - nie mam żadnych problemów. Dźwięk jest cichszy niż z radia, ale to kwiestia podkręcenia głośności :cool1:

http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i1956308874.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego i iPod'a - nie mam żadnych problemów. Dźwięk jest cichszy niż z radia, ale to kwiestia podkręcenia głośności :cool1:

http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i1956308874.html

zmieniarka jest lepszym rozwiazaniem bo nie martwisz sie o baterie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie baterie?????

chyba, że w iPod'zie :)

no w ipodzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka jest lepszym rozwiazaniem bo nie martwisz sie o baterie :tongue4:

Eeee... Mam iPod'a 2G i wytrzymuje jakieś 40h grania. W razie czego jest ładowarka pod gniazdo zapalniczki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapodałem emulator, jak na razie miodzio.

Dźwięk jest dużo lepszy niż z radia FM.

Szybko reaguje, na razie wrzuciłem kartę 4GB 6 folderów po 99 utworów, jak znajdę chwię probię eksperymenty z większą ilością folderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazdo zmieniarki moim zdaniem powinno być wolne

wysuń radio i zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazdo zmieniarki moim zdaniem powinno być wolne...

Tam może być zamontowana fabrycznie wtyczka 20-to pinowa (czarna), w której nie obsadzono pinów zmieniarki. W takim przypadku wtyczka ta zasłania całe gniazdo i podłączenie 8-mio pinowej wtyczki od emulatora będzie niemożliwe.

wtyka20pinb.png

Należy wtedy albo wyciągnąć kable z pinami z wtyczki emulatora i przełożyć je w odpowiednie miejsca we wtyczce 20-to pinowej, albo wtyczkę 20-to pinową zastąpić pojedynczymi wtykami mini-iso (żółta 6 pinów, zielona 6 pinów) plus 8-mio pinowa wtyczka od emulatora zmieniarki:

miniiso.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego i iPod'a - nie mam żadnych problemów. Dźwięk jest cichszy niż z radia, ale to kwiestia podkręcenia głośności :cool1:

http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i1956308874.html

zmieniarka jest lepszym rozwiazaniem bo nie martwisz sie o baterie :tongue4:

zmieniarka jest do d... rozwiazaniem bo tylko wrozka wie ze CD6 track58 to madonna a CD15 track14 to bajka dla dzieci kubus puchatek

Wejscie "line in" w radiu moze byc tylko "line in" a moze tez byc "aux in" - ten adapter z aledrogo to pewnie "konwerter" (chyba nie najlepszy jak poziom glosnosci nie odpowiada "temu z radia") wyjscia sluchawkowego do poziomu typowego dla wyjscia zmieniarki (wyjscia na wzmacniacz ogolnie).. w concercie 2+/3 tego konwertera na 90% nie potrzeba

sa zestawy glosnomowiace (technicznie skrzynka ukryta i wyprowadzony na zewnatrz maly wyswietlacz z guzikami sterujacymi/czasem dodatkowo bezprzewodowy pilocik mocowany do kierownicy, w schowku gdzies gniazdo usb...) co poza typowym podlaczeniem dla zestawu glosnomowiacego maja wyjscie "line out", ktore podlacza sie pod "line in" w radiu... mozna tez (aby bylo tanio i szybko) zrobic tak:

- taki konwerter jezeli line in w radiu nie jest przewidziane na aux in

- zwykly nieduzy player mp3 z wyjsciem sluchawkowym, wyswietlaczem i guzikami sterujacymi przykleic przez tasme 2stronna pod licznikami, kable przeprowadzic pomiedzy 2 czesciami plastikow (pomiedzy tym pod nogami a licznikami - wchodzi bez bolu i latwy dostep do radia - zaznaczone na zdjeciu strzalka)

- zmieniac baterie jak padna albo kupic jakis konwerter 12->1.5/3V (czy ile tam trzeba) podlaczyc pod stacyjke czy radio (np rem- wystarczy pewnie)

- w gniazdo usb playera wlozyc mini-pendriva i cieszyc sie: mozliwoscia zmiany utworow praktycznie bez odrywania rak od kiero, widziec tytuly utworow

Bedzie taniej i praktyczniej....

3ca744d1b9dfe5a7m.jpg

Adaptery can do lepszych radyjek troche potanialy wiec opcja jest tez kupno jakiego kombajnika z adapterem can, windowsem (navi!), zest. glosnomowiacy, playerem divix, mp3 a nawet czasm obsluga modemow gsm na usb (czyli nawet "serfowac" mozna) - no ale to inny budzet juz

pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa, aby w Nawigation Plus lub na ekranie pomiędzy zegarami były wyświetlane nazwy utworów lub też katalogów z takiej zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa, aby w Nawigation Plus lub na ekranie pomiędzy zegarami były wyświetlane nazwy utworów lub też katalogów z takiej zmieniarki?

nie...dlatego ta zmieniarka to kicha (bedziesz na radiu / fisie widzial co najwyzej "CD15 TRACK20" co oznacza np "Kubus Puchatek")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa, aby w Nawigation Plus lub na ekranie pomiędzy zegarami były wyświetlane nazwy utworów lub też katalogów z takiej zmieniarki?

nie...dlatego ta zmieniarka to kicha (bedziesz na radiu / fisie widzial co najwyzej "CD15 TRACK20" co oznacza np "Kubus Puchatek")

to nie wina zmieniarki tudzież emulatora jako takiego. Ani navigation plus ani concert czy symphony nie potrafią wyświetlić niczego poza CD...Track...

Takie udogodnienia dopiero od RNS-E i odbiorników radiowych generacji II+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...