Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jest sposób, żeby korzystać z whatsapp na iPadzie? Ale tylko na wifi

Nie przez kartę sim, może przez iMessage jakoś

Zna ktoś sposób?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co powiecie na takie radio do naszych autek...

cena nawet przystępna...

179,50 € IVA incl.

:kox:

Opublikowano

Dobre pod 1DIN :)

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

wash and go... radio, navi, tv...etc. jeszcze tylko ogarnąć sterowanie z kiery i zabawa jak z RNSE...:grin:

Opublikowano

Sterowania raczej nie ogarniesz :/

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

Witam:)od kilku dni zanika mi Wi-fi w iPhone 4s i jak próbuje otworzyć stronę lub tatapalk to pojawia sie komunikat ze dostęp do neta jest wyłączony aby połączyć wciśnij ok mniej więcej coś w tym stylu, zaznaczam ze Wi-fi mam włączone cały czas wiec chyba coś yebie się w phonie:( spotkał się ktoś z taka sytułacją? Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Ni kilka postów wyżej

Mojej żonie juz nawet sie nie da wlaczyc wifi

Podobno aktualizacja przyczyniła sie do tego problemu

Opublikowano
Ni kilka postów wyżej

Mojej żonie juz nawet sie nie da wlaczyc wifi

Podobno aktualizacja przyczyniła sie do tego problemu

U mnie po aktualizacji jest wszystko ok;) z Wi-fi miałem z 3 dni chyba takie cyrki a dziś póki co jest oki:)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 1 rok później...
Opublikowano

Znacie jakaś aplikacje, działająca i darmowa na zmniejszanie rozmiaru zdjec na iphona? Chciałem dodać zdjecia do ogłoszenia, niestety za duże i nie mam pomysłu

Jakieś pierwsze opinie na temat iPhone 6??? Jakieś negatywy?

Ja na razie jestem zadowolony, choć lepiej mi się trzyma 4s w ręce

Na początku się pomylili i przysłali mi 6 plus- to jest faktycznie wielki telefon, nie wyobrażam sobie z nim chodzić

Opublikowano

ja z szóstki jestem bardzo zadowolony. fakt, trochę duży jeśli chodzi o trzymanie w ręku.. ale jego waga.. biorąc w rękę czwórkę mojej mamy to mega ciężki telefon (czwórka) :decayed:

Opublikowano

Mam iPada 4 retina 16gb, nic na nim nie ma, a pamięci mam 0.

Co zrobić? Czy przywracanie ustawień fabrycznych przyniesie efekt?

Wchodzę w użycie i mam info pamięci 12,1 GB, wolnych 0

Jak wejdę w szczegóły no to mam wyszczególnione zdjęcia tyle i tyle notatki tyle... Itd ale łącznie jak zliczę użyta pamięć z tych pier**l to wyniesie może ok 1 GB

Opublikowano

Co ci pokazuje w Menu.... Ustawienia/Ogólne/Użycie/Zarządzaj dyskiem

A spotify? On jest pokazywany w użyciu, a zajmuje pamięć.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Co ci pokazuje w Menu.... Ustawienia/Ogólne/Użycie/Zarządzaj dyskiem

A spotify? On jest pokazywany w użyciu, a zajmuje pamięć.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Witam,

Przepraszam za małego offtopa ale w końcu wątek dotyczy także aplikacji na Iphone.

Gdybyście mogli polecić godne uwagi aplikacje navigacyjne (głównie z mapami Polski i Europy) na Iphone 4.

Mam na myśli te działające w oparciu o wbudowany moduł gps a nie chodzące po sieci,

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Opublikowano

Również podepnę się pod pytanie kolegi .

Opublikowano

Co to są spotify?

Jak w tym wątku wstawić foto?

Opublikowano

Spotify to aplikacja do słuchania muzyki bez płacenia za poszczególne piosenki czy płyty. Nagrania nie są widoczne w żadnej aplikacji, a tym bardziej nie można ich skopiować. WERSJA DARMOWA pozwala na słuchanie wszystkiego!!! lecz tylko w sieci, miesięczna opłata 10€ jeśli chcemy mieć możliwość słuchania OFFline.

...POLECAM. https://www.spotify.com/pl/

z nawigacji to polecam Sygic, Tom tom. Ostatnio są promocje świąteczne wiec warto skorzystać.

Opublikowano

Nie korzystałem nigdy

Nie wiem co jest, i nie wiem czy jak przywrócę do ustawień fabrycznych to problem zniknie

Opublikowano

No ale nie odpowiedziałeś co ci pokazuje w pozycji Zarządzaj dyskiem

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

e93a812c8f2e373e8497edffe29f996b.jpgf849a169e34ef6ea4e2b5a2c58751a8f.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Nie mogę tu wstawić zdjęcia w ten wątek

Wchodzę w ogólne, użycie

Tam mam baterie

I dysk

Użyte 12,1 GB

Dostępne 0 bajtów

Wchodzę w zarządzaj dyskiem i mam

Zdjęcia 158mb

YouTube 56

Adobe 19

Safari 18

Radio 16

No i jeszcze pare innych po kilka mega i kilka kilobajtów i tyle. Nic więcej tam nie mam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to cię czeka format. Powinno pomóc, skoro system nie widzi.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoś instalował JB i apkę Nc+Go na Ipadzie?

Pytam, bo mam okazję kupić Ipada Air, a chciałbym żeby działała mi ta apka.

na moim 4S po powrocie z JB już nie chce działać.

Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

Edytowane przez GreGoriO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.