Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

a ja podłącze telefon, włączę itunes i synchronizuje........... krok 2 z 7 i tyle godzinami tak może i nic zalogowany jestem, telefon widzi i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z programem itunes wszystko ok, skoro się loguje no nie?

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

coś takiego? IPHONE 3/4 KABEL DO KOMPUTERA / HAMA (2644562822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oriętujecie dlaczego po podłączeniu iphonea pod itunes, kiedy chcę zsynchronizować programy, itunes chce przenieść (zamienić) mi programy z iphonea na programy z biblioteki?

Na Iphonie mam dużo więcej programów niż w bibliotece i jeżeli już to chciałbym te z telefonu wrzucić do biblioteki i wtedy niech ten pedalski program sobie synchronizuje...

generalnie chce mi wszystko wy***ac z telefonu, a zastąpić badziewiem które sciągałem wieki temu i to jest nadal w bibliotece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nowego Iphone'a czy nowy komp? nie klikaj na przenieś to będzie OK

ew. zerknij w ustawienia Itunes, jest tam coś o podmiance plików, może niechcący zaznaczyłeś opcję "zastąp"

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

18f3fe4f7da79993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nowego Iphone'a czy nowy komp? nie klikaj na przenieś to będzie OK

ew. zerknij w ustawienia Itunes, jest tam coś o podmiance plików, może niechcący zaznaczyłeś opcję "zastąp"

Tylko na pierwszym kompie w którym po raz pierwszy podłączyłem iphonea do itunesa jest ok, w kilku innych już jest popieprzone, raz się zgodziłem na synchronizację i wszystko mi wyjebało, a zamieniło na to co w bibliotece, rozrzucone po kilka aplikacji na kilku stronach w iphonie.

Generalnie wygląda to tak,że jak podłącze tel do itunesa to po kliknieciu w programy, wyświetla mi się grafika mojego iphonea(wszystkich stron i aplikacji na nich) nieaktywna.

W tedy klikam na synchronizuj programy i grafika staje się aktywna, aplikacje się zmieniają, zmieniają miejsce, jest kompletnie inaczej niż w tel i jeżeli kliknął bym dalej to wszystko wypada...

Nie rozumiem o co kaman...?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Muszę poczekać kilka chwil i sprawdzę, teraz zasysam IOS 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy masz zautoryzowanego kompa, masz możliwość autoryzacji 5 kompów

wchodzisz w Sklep/autoryzuj ten komputer no i logujesz się do sklepu czyli w pewnym sensie "pamięci" Iphone'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy masz zautoryzowanego kompa, masz możliwość autoryzacji 5 kompów

wchodzisz w Sklep/autoryzuj ten komputer no i logujesz się do sklepu czyli w pewnym sensie "pamięci" Iphone'a

Mam autoryzowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie kumam

Jak się zaktualizuje, to zerkne, czy niemam klikniętego, "zastąp" ale wątpię, bo nic takiego nie odznaczałem...

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Nic nie jest zaznaczone w miejscu gdzie sugerowałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to mialem, ale jakos sie udalo- nie wiem jak, ale przy jakiejs pozniejszej synchronizacji z iCloud poszlo sie wszystko yebac- Apple i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...