Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ten pierwszy model fabii bo później były po lifcie i miały okrągłe halogeny.

Opublikowano

Czy srednica tego halo od 500 jest taka sama w a4 po lifcie?

Opublikowano
  • Autor

Mniejsze są

Opublikowano

znalazłem jak kolega z a4 club zamontował do kratek przedliftowych halo z b6, wiadomo trochę mało to obrobił no i brakuje ramek ale jak dla mnie to najlepsza póki co alternatywa

P.S zna ktoś dokładną średnice halo z b5?

102_9178.jpg

102_9179.jpg

audi_halo11.jpg

audi_halo22.jpg

audi_halo33.jpg

audi_halo44.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja już te zdjęcia gdzieś widziałem... Wiadomo możliwości jest wiele. Praktycznie to każdy z nas by mógł znaleźć jakąś alternatywę odpowiednią dla siebie. Tylko pozostaje kwestia posiadanego sprzętu i możliwości. Ciekaw jestem tylko czy przy takim montażu jest jeszcze regulacja wysokości halogena. Bo założyć tak żeby były to już lepiej wcale nie zakładać. Jak już jest to niech chociaż to dobrze świeci. Ja się zdecydowałem na halogeny soczewkowe bo świecą precyzyjnie jest idealna granicą światło-cienia, myślałem też nad halo w passata lub leona bo tam jest soczewka za szybką, wyglądem podobne do tych z b5 ale w środku jest soczewka. Ale były trochę drogie. A te z fiata trafiły mi się w dobrej cenie więc mówię dlaczego nie spróbować :-) mi się podobają, świecą ładnie. Nie jeden się zdziwił.

Opublikowano

Ja też jestem wrogiem jazdy w dzień na halogenach, ale sobie wrzuce chyba te z fabii bo fajnie wygladają :wink: chociaz jeszcze poszukam czy jakieś inne czasem nie beda lepiej pasowac

Opublikowano
  • Autor

Nikt tu nie mówi o jeździe w dzień na halogenach, one do tego nie służą :-)

Opublikowano

Ale reklamują teraz żarówki ledowe do jazdy dziennej. Włożyć je w halogeny i heja ;D

Opublikowano
  • Autor
Ale reklamują teraz żarówki ledowe do jazdy dziennej. Włożyć je w halogeny i heja ;D

No zależy co kto lubi. Mi osobiście się to nie widzi...

Opublikowano

A może i to rozwiązanie mi podejdzie. Bidzio jutro zadz bo dzisiaj to ok 19 zaczalem sie lepiej czuc:decayed: masakra

Opublikowano
  • Autor

Spoko nie ma problemu ;-)

Opublikowano

bidzio wiesz może jakie wymiary ma ori halogen od a4 b5?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem niestety

Opublikowano

jakiś czas temu i ja pobawiłem się w rezanie i podłączenie halo, halo mam podłączone tak, aby świeciły niezależnie od innych świateł, świecą bez świateł, z postojówkami, mijania i drogowymi :) Efekt może nie jest jakiś cudowny, gdyż chciałem żeby chociaż jakiś mały wlot był do IC, wyszło jak wyszło, bawiłem się w to pierwszy raz :D

100_1077.jpg

100_1078.jpg

100_1080.jpg

100_1083.jpg

100_1084.jpg

100_1085.jpg

Opublikowano
  • Autor

No całkiem ładnie. A to z lifta zrobiłeś tak?

Opublikowano

Tak, halo były z lifta

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Żeby zrobić drugi komplet potrzebne mi są tylko ramki do halo z lifta, halo mam i ramki z przedlifta też :P

Opublikowano
  • Autor

Dużo rzeźby było? Wytnij sobie szczebelki w tej kartce po stronie ic bo ci się udusi za mało tam masz wlotów powietrza.

Opublikowano

Tą gumową prowadnice do IC sobie tak przesunąłem żeby więcej łapalo, ale tak jak mówiłem, muszę to poprawić jeszcze. Czy dużo rzeźby? W sumie nie, wyciąłem nożykiem tak na oko najpierw a potem żeby pasowało drapałem zurzytym tzw "bączkiem" :D

KLINGSPOR ŚCIERNICA LISTKOWA TRZPIENIOWA KM613 G60 (3123776361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Miałem taki, zurzyty to spróbowałem i szło całkiem żwawo :)

Opublikowano
  • Autor

A jak mocowania są rozwiązane? Jest regulacja halogena?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.