Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że jest różnica jak się w nocy czy wieczorem jedzie, ładniej doświetla pobocze, moim zdaniem spełniają swoje zadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko właśnie na sztywno wklejone to najpierw przymiarkę trzeba strzelić gdzie doświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przymiarki robiłem, żeby to miało jakikolwiek sens, bo po co halo które świecą ch*j wie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wypowiedzieć się nt takich halogenów?

LAMPY DODATKOWE SOCZEWKOWE - SOCZEWKI - 55MM -WAWA (3867537830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mają one 13cm długości więc czy nie będą za długie?

Szukalem info o dlugości halogenów z fiata 500 dla porównania lecz nigdzie nie znalazłem. Mógłby jakiś szczęśliwy posiadacz przymierzyć i podac tutaj?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał chwile to zmierze. A tak z doświadczenia powiem ci ze te wszystkie halogeny firmy krzak świecą co najmniej dziwnie. Jakoś te firmowe co są oryginalnie montowane świecą dużo lepiej. Juz nawet polskie wesemy nawet dobrze świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał chwile to zmierze. A tak z doświadczenia powiem ci ze te wszystkie halogeny firmy krzak świecą co najmniej dziwnie. Jakoś te firmowe co są oryginalnie montowane świecą dużo lepiej. Juz nawet polskie wesemy nawet dobrze świecą.

Takiej odpowiedzi w zasadzie oczekiwałem. Sprawdze jeszcze te wesemy i może tam coś ciekawego znajdę a jeśli nie to kupuję te z 500. Przynajmiej są już sprawdzone i dobrze wyglądają. A jest może jakaś inna opcja na soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zamontowalem w taki sposób ze jest regulacja. Kostka... nie pamiętam. Ja sobie wprowadziłem swoje kostki inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wpadnie zderzak z s4 i na nowo będę kombinować z halo... Bo tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 te krateczki są węższe więc chyba będziesz musiał znowu wykazać się kreatywnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 te krateczki są węższe więc chyba będziesz musiał znowu wykazać się kreatywnością :wink:

No tylko ze w tym zderzaku ktoś zamontowal ledy z s6 c6 i kratki są wycięte. Więc ledy zostaną bo nie będę kupował nowych kratek. Zobaczę czy będzie tam jakieś miejsce na halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a co z tymi halogenami z Octavii? Nie ma problemu z montażem, czy trzeba przerabiać prócz kratki?

Sory za odkurzanie tematu, ale nic o tej Octavii nie wyczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...