Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Przepływka i lambda - które kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak w temacie:) postanowilem wymienić przepływke i lambde, jakie produkty polecacie? chętny zawsze na wysłuchanie rad:) pozdrowki[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 12:08 _________________________________________________Hmm chyba sie do Aso kulne po części a jak wy radzicie?

Opublikowano

oryginał kupuj na tym sie nie oszczedzi bo te zamienniki czesto swiruja

Opublikowano

przy tak kluczowych elementach nie stosuje się raczej zamienników.

W ASO za przepływkę do mojego krzynęli 450 zł i zwrot starej, natomiast w sklepie z częściami chcieli 300 zł niecale i również zwrot starej.

Jak dobrze pamiętam o sondę też kiedyś pytałem (w sklepie) i lambda Bosha kosztowała około 200 zł (model przy której tzreba przerabiać wtyczkę).

Jeśli nie znajdziesz u siebie taniej to mogę ci kupić potrzebne części i wysłać pocztą lub kurierem :)

Opublikowano

Jak kupować sondę lambda to już lepiej NGK.

Opublikowano
Jak kupować sondę lambda to już lepiej NGK.

Jeździsz na takiej? Jaki koszt?

Osobiście nie przedapam za tą firmą, wolę Boscha :)

Opublikowano

Jeździsz na takiej? Jaki koszt?

Osobiście nie przedapam za tą firmą, wolę Boscha :)

Nie jeżdżę, ale mam doświadczenie z produktami NGK i wielu moich znajomych ma same pozytywne doświadczenia (kolega ma firmę transportową i używa tylko produktów NGK - świece, sondy, przewody NGK).

Tak patrzę w IC nie ma tej sondy na stanie, ale pewnie gdzieś ją można dostać.

Do tego auta są 2 różne w zależności od rocznika:

A4 1.8 110 07.96-07.97 AEB OZA447-E25 R 0494

A4 1.8 110 08.97-07.98 AEB OZA447-E35 R 0493

Opublikowano
  • Autor

Kaziu zorientuje sie w jakim koszcie byla by przeplywka i lambda w aso i dam znac co i jak:) wlasnie sie zastanawiam czy lambda jest rodzaju plug&play czy wlasnie trzeba cos drutowac?

Opublikowano

Jeździsz na takiej? Jaki koszt?

Osobiście nie przedapam za tą firmą, wolę Boscha :)

Nie jeżdżę, ale mam doświadczenie z produktami NGK i wielu moich znajomych ma same pozytywne doświadczenia (kolega ma firmę transportową i używa tylko produktów NGK - świece, sondy, przewody NGK).

Tak patrzę w IC nie ma tej sondy na stanie, ale pewnie gdzieś ją można dostać.

Do tego auta są 2 różne w zależności od rocznika:

A4 1.8 110 07.96-07.97 AEB OZA447-E25 R 0494

A4 1.8 110 08.97-07.98 AEB OZA447-E35 R 0493

no popatrz, dalej ćmoki nie mają NGK :) Tylko Bosche :tongue4:

Opublikowano

Poziek radzi:

jak przeplywka to tylo ORI :wink4:

Opublikowano

W wawie każda przepływka jest po 390 zeta i zwrot starej...

a lambde faktycznie można dobrac z boscha :th:

Opublikowano

lambda NGK jest OK. ORI sa Bosha przewaznie jednak roznie z tym bywa.

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzwonilem i pytalem w Inter-Welmie w Bielsku-Bialej (Aso Audi) o przepływkę i lambde.. kurde cena jest taka:

- 1050 zł za przepływke ( nie ma możliwości wymiany starej przepływki z dopłata do nowej)

- 540 zł za lambde.

Powiem ze dzwonilem do Aso Audi w Katowicach i ceny zblizone:(

Jakos sa wysokie te ceny... hmm??

Opublikowano

Akurat nie rozumiem tego AEB - jedyny kod gdzie nie mozna oddać starej przepływki...

lambde dobierz z boscha lub ngk

a przepływka...cóż...nic nie poradzę

Opublikowano

no ale chyba ostatnio w wuwua byla promocja na przeplywke?

zwrot starej + zakup nowej jakos korzystnie wychodzilo...

nippo, moze warto sie bujnac do stolicy?

Opublikowano

Podaj mi numer z przepływki: dryndne do ASO w wawie i podpytam

Opublikowano
  • Autor

Pozku i co sprawdzales w Aso cene przepływki??

Opublikowano

nie mam dobrych wieści...1011 zł ... masakra - starej nie przyjmują bo jest nimożliwa do regeneracji :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Oki dzięki Pozio za informacje:) w jakim zakresie powinna pracować sprawna przepływka?

Opublikowano

Oki dzięki Pozio za informacje:) w jakim zakresie powinna pracować sprawna przepływka?

I widzisz tu sa zdania podzielone... bo ja uwazam że do 150-155 g/s ale bywaja i wyższe wskazania na seryjnym sofcie...

Opublikowano
  • Autor

hmm.. zmierzę przepływke i bedzie wiadomo jak jest.. to samo tyczy sie lambdy.. ostatnio mechanik podpial Vaga i powiedzial ze nic nie wykazalo (moze przepływka pracowala tylko ze w niewłasciwym zakresie)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.