Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i w między czasie przygotwania pod czarny sufit, ktoś malował rączki, jest coś sprawdzonego?

sR9Ku0Z.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czym to malowałeś?

Opublikowano
  • Autor
Czym to malowałeś?

pędzlem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

sprayem czarny matem bolla, 4 warstwy, bardzo ładnie wyszło, nie różni się kolorem od słupków "dolnych", zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :wink: jeszcze nie wiem czym trwale pomalować rączki, daszki chyba obszyje:naughty:

Opublikowano

ja rączki tez malowałem, i trzymają sie juz ponad rok, nic sie z nimi nie dzieje:wink:

Opublikowano

daszki też pomaluj nie powinno zejść:wink:

Opublikowano

Widziałem malowane daszki,porażka:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
daszki też pomaluj nie powinno zejść:wink:

daszki sobie obszyje :decayed:

Opublikowano

Budzetowy sufit od S4 :D Naogladales sie u mnie czarnego sufitu? :D

Musze sie z Ciebie ponabijac :D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

wpadł materiał na sufit, jutro zaczynami klejenie :naughty:

czarny-3.jpg?updated_at=1290259981

czarny-4.jpg?updated_at=1290259989

Opublikowano

good :) ja mam takim materialem obklejone slupki sierodkowe i tylne ale w jasnym koloze, praktycznie identyczny material jak podsufitka

Opublikowano
  • Autor
good :) ja mam takim materialem obklejone slupki sierodkowe i tylne ale w jasnym koloze, praktycznie identyczny material jak podsufitka

masz, gdzieś fote tych środkowych słupków, może też bym sobie trzasnął, bo wziąłem nadmiar, jeszcze nie wiem co z daszkami :kwasny:

Opublikowano

ja miałem daszki obszyte i wyglądało spoko

Opublikowano

no powodzenia play dobre

Opublikowano

fotke mam ale jakosc chyba nie zaciekawa... zaras poszukam

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

DSCF0483_zps994f4052.jpg

Zdj1190cie0348_zpsc806cbb9.jpg

Zdj1190cie0350_zps8c352113.jpg

Zdj1190cie0352_zpsc9b48e23.jpg

Zdj1190cie0351_zps204e941d.jpg

Opublikowano
  • Autor

no przemku powiem Ci, że ładnie to wygląda, obkleje sobie jeden stary na próbę, zobacze jak wyjdzie z tą pianką :wink:

Opublikowano

ile taki mateiral kosztuje na sufit?

Opublikowano
  • Autor
ile taki mateiral kosztuje na sufit?

metr bieżący 27 zł tj 1m x 1,5m ja wziałem dwa metry plus klej za 14 zł do sufitu :wink:

Opublikowano
Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

tak właśnie zrobie :wink:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka :decayed:

http://i.imgur.com/rGciX.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ----------

skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni :decayed:

http://i.imgur.com/A4tQc.jpg

Ile Cię to wyszło?

Opublikowano
  • Autor
Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

tak właśnie zrobie :wink:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka :decayed:

http://i.imgur.com/rGciX.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ----------

skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni :decayed:

http://i.imgur.com/A4tQc.jpg

Ile Cię to wyszło?

nic, wszystko co potrzebne miałem w domu :wink:

Opublikowano

To poszukaj wszystkich gratow jeszcze raz i zrob mi taki :D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.