Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
pomaluj/zmien progi.....

zostaną tak jak są, nie stać mnie na s4, póki co :decayed:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

fajnie wygląda, to może teraz jakiś oczojebny kolorek?:naughty:

są w ori kolorze sterling silver, bardzo ładnie się prezentują i tak już zostaną:wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

tego brakowało:thumbup1:

tylko gumy tam faktycznie niewiele i robi się szpara w nadkolu, 1-2cm niżej byłoby idealnie:naughty:

pewnie coś się jeszcze siądzie jak się ułoży, zobaczymy jak przyjdzie dystans, to wtedy ew się troche dupe posadzi :kox:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

o wiele lepiej siadły na aucie niz myslałem:naughty: poniżej 15 to nie bardzo bo wiesz co bedzie od wewnątrz:wink:

przy et 46 9,5j tylne koła są oparte o nakrętki od gwintu, wrzucam 1,5mm, do równego z błotnikiem, brakuje jakiś niecały centymetr, także coś będzie wystawiać :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyjdzie o 2mm mniejsze et niż u mnie także nie zauważalna różnica i myślę,że będzie to dobrze wyglądało,a przy tym naciagu opona nie wyjdzie poza obrys.

Ogarniaj dystans i musimy się zgadać na foto:naughty:

Aaa i przygotuj sie na pytania czy chcesz mercedesa z audi zrobić:polew:

Opublikowano
  • Autor
wyjdzie o 2mm mniejsze et niż u mnie także nie zauważalna różnica i myślę,że będzie to dobrze wyglądało,a przy tym naciagu opona nie wyjdzie poza obrys.

Ogarniaj dystans i musimy się zgadać na foto:naughty:

Aaa i przygotuj sie na pytania czy chcesz mercedesa z audi zrobić:polew:

sie okaże, mam nadzieje, ze jutro dystans przyjdzie, bo czekam już 4 dni :facepalm:

kiedyś miałem sline z dekielkami od vw, znam ten ból :grin:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 23:22 ----------

VEgElyh.jpgZisjiAX.jpgQkQDAnM.jpg

Opublikowano

progi w kolor koniecznie

Opublikowano

No kurfa Panie :slina:

Opublikowano
progi w kolor koniecznie

i klamki

Opublikowano

Nooooo :cool1: wyszło zacnie, mimo iż te felgi pasowałyby lepiej do 6 lat młotrzego :naughty:

Opublikowano

Ładnie tutaj siadło to koło:kox: Ale pobawiłbym się gwintem i jeszcze deczko w dół zszedł:naughty:

Opublikowano
  • Autor

jezdze na 60, i mam troche problem, bo jak drugi pas zajęty to nie przejade :grin:

m8rSQbH.jpg

Opublikowano
jezdze na 60, i mam troche problem, bo jak drugi pas zajęty to nie przejade :grin:

http://i.imgur.com/m8rSQbH.jpg

Jaki problem, skosem bierzesz i powoli się prześlizgujesz:wink: Taki próg to nie próg:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jezdze na 60, i mam troche problem, bo jak drugi pas zajęty to nie przejade :grin:

http://i.imgur.com/m8rSQbH.jpg

Jaki problem, skosem bierzesz i powoli się prześlizgujesz:wink: Taki próg to nie próg:decayed:

ja nie wiem pod jakim kątem podjeżdzasz, ja potrzebuję cała ulice :grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin: rozwalił mnie Twój podpis :decayed: dobrze leży ten Twój sedan, ten gładki zderzak robi mega robotę :kox:
Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::grin: rozwalił mnie Twój podpis :decayed: dobrze leży ten Twój sedan, ten gładki zderzak robi mega robotę :kox:

poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm :grin: dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US :wink:

Opublikowano

To czasem nie jest ten prog przez ktory ja przejechalem majac 60km/h? Kolo Ciebie?

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
To czasem nie jest ten prog przez ktory ja przejechalem majac 60km/h? Kolo Ciebie?

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

ten próg jest nie do przejechania, jest krótki 25cm i wysoki na 15~ cm, także klops, jezdze dookoła :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin: rozwalił mnie Twój podpis :decayed: dobrze leży ten Twój sedan, ten gładki zderzak robi mega robotę :kox:

poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm :grin: dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US :wink:

400731_511948418841696_2012435159_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

Czorny jedziesz z koksem :kox:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::grin: rozwalił mnie Twój podpis :decayed: dobrze leży ten Twój sedan, ten gładki zderzak robi mega robotę :kox:

poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm :grin: dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US :wink:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/400731_511948418841696_2012435159_n.jpg

:decayed:

o kierwa, masz więcej ujęć z tą felgą bo to chyba moja :grin::decayed:

Opublikowano

nie mam niestety, tylko takie coś znalazłem :decayed: apropos piłowania nadkola :grin: mam ten sam problem u siebie :kox:

Opublikowano

Czarnuch składaj to do kupy aby na nysę wyglądało :thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.