Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Także obadane na nysie. Bardzo fajnie zrobione, ze smakiem:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty nie jechałeś dzisiaj przez Kargową?:wink:

Opublikowano
  • Autor
ty nie jechałeś dzisiaj przez Kargową?:wink:

nie :decayed:

Opublikowano

no to twoje auto ma bliźniaka:decayed:

Opublikowano

Kolega jest z okolic Babimostu?

Opublikowano

Te dwa agenty wyżej są z okolic, z czego "kaczor" ma bliżej :decayed:

Opublikowano

siedzę akurat w babimoście :decayed: co trzeba, pisz PW

Opublikowano
siedzę akurat w babimoście :decayed: co trzeba, pisz PW

toz to prawie jak moje rodzinne strony :decayed:

na chobienickie na ryby jezdze dwa razy juz w tym roku bylem :naughty:

Opublikowano
  • Autor
no to twoje auto ma bliźniaka:decayed:

nie wierze :decayed:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

siedzę akurat w babimoście :decayed: co trzeba, pisz PW

toz to prawie jak moje rodzinne strony :decayed:

na chobienickie na ryby jezdze dwa razy juz w tym roku bylem :naughty:

to daj cynka, kiedy wlatujesz :wink:

Opublikowano

Nie wiedzialem ze tam zaglebie rezaczy :decayed:

bede jeszcze zapewne w tym roku jak nie na weekend to na 3-4 dni tak jak na boze cialo i 1 maja :kox:

Opublikowano
  • Autor

pytanie do znawców, czy aira, lepiej robić na poduszcze dwubałwankowej, czy raczej trzybałwankowej?

Opublikowano
pytanie do znawców, czy aira, lepiej robić na poduszcze dwubałwankowej, czy raczej trzybałwankowej?

Wszystko zależy od okuć jakie wyrezasz ;) Zobacz jakie wymiary ma dwu a jakie trzy bałwankowa przy maksymalnym rozciągnięciu w górę i policz, czy Ci to wystarczy ;)

Opublikowano
  • Autor

max pw

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

i jeszcze coś co bardzo mnie drażniło, docelowo, chciałbym te trójkąciki, i słupki w carbonie, ale w hydrografice z połyskiem

YbC5ac3.jpg

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

nadkola wyrolowane, tylne nadkole będzie musiało być malowanie, merce się schowały :decayed:

ojN2IQ8.jpg

614zpiB.jpg

Opublikowano

ty jak się te trójkąty zdejmuje z drzwi żeby nic nie rozjepać ?

muszę sobie też podmienić, pytałem na battalionie to mnie zlali :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wywalasz plastik z tyłu i masz śrubkę na torx:wink:

Opublikowano

po odkręceniu tej śrubki normalnie to odchodzi tak?

Opublikowano
  • Autor
po odkręceniu tej śrubki normalnie to odchodzi tak?

zsuwasz lekko w doł i jest twoje, nie chciałbyś tego w hydrografice carbon + słupki, to byśmy gdzieś razem posłali :wink:

Opublikowano

duffy chcesz takie?

Opublikowano

A od tego rolowania nie rozwala sie lakier? Bo jak by mi sie ET30 schowalo to i gwintu bym poniuchal gdzies ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

grzejeszs opalarką, pękł mi w jednym miejscu tylko :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.