Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk :banan:

to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk :banan:

to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku

odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to :naughty:

Opublikowano
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk :banan:

to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku

odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to :naughty:

:grin: co ty masz 4.2 V8 teraz?

Opublikowano
  • Autor
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk :banan:

to fajnie, ja myśle o jakimś K&N - głównie właśnie dla dźwięku

odczujesz minimalną różnice reakcji pedału gazu, jest w jak najlepszym porządku, V6 na stożku to jest to :naughty:

:grin: co ty masz 4.2 V8 teraz?

ta, to daily, b5 tylko modze :decayed:

Opublikowano
Bez listew jest dużo lepiej i nie ma problemu z ich odpadaniem:P A co do adapterów pod stożek mogę ogarnąć temat,bo mam już przygotowane detale do 1.8 i 2.4.

to ja poprosze jeden adapter:naughty: wiela?

Poszło PW

Opublikowano
  • Autor

aktualny setup 59/ 60,5:naughty:

tak tak, wiem, rejestracja wylatuje :decayed:

sUtqGOH.jpg

CqPe2hr.jpg

Opublikowano

Jest mega :thumbup:

Opublikowano

zlituj sie i pomaluj chociaz klamki..

Opublikowano
  • Autor
zlituj sie i pomaluj chociaz klamki..

bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył :decayed:

Opublikowano
zlituj sie i pomaluj chociaz klamki..

bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył :decayed:

Ty najpierw progi ogarnij! :whip2:

Opublikowano
zlituj sie i pomaluj chociaz klamki..

+1

:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

przedsmak fotek z nysy:decayed:

998129_523020577745974_320548461_n.jpg

Opublikowano

i ten allroad na ogonie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
i ten allroad na ogonie :decayed:

nie jest allroad, drugie koło stało w japie, dlatego tak wyszło:

IMG_3447_zps88487aa6.jpg

Opublikowano

Ty dawaj moje :naughty:

Opublikowano
Ty dawaj moje :naughty:

A ja nie mam fotek

Opublikowano

ale ja mialem na mysli auto Jawora xd

Opublikowano
  • Autor
ale ja mialem na mysli auto Jawora xd

nie ogarnąłem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

1002976_523026834412015_2078794813_n.jpg

971760_523026784412020_1591456069_n.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.