Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i ten allroad na ogonie :decayed:

Ja Ci dam allroad :P

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pieknie zazdroszcze autek :( i wyjazdy do nysy

Opublikowano
  • Autor

999379_523057597742272_1886123007_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

Rejki się czepili? :decayed:

Opublikowano
Rejki się czepili? :decayed:

merce tył dały znać o sobie hehe wystawały :wink:

Opublikowano
  • Autor

Brak rejki + merce

Sent from my HTC using Tapatalk

Opublikowano

obczajałem autko na nysie. dobre koło:)

zabrali dowód? ja miałem w golfie z kołami problem zawsze dawałem tylko ubezpieczenie a mowiłem ze dowód w domu zapomniałem i konczyło sie tylko mandatem 50zł :)

Opublikowano
  • Autor
obczajałem autko na nysie. dobre koło:)

zabrali dowód? ja miałem w golfie z kołami problem zawsze dawałem tylko ubezpieczenie a mowiłem ze dowód w domu zapomniałem i konczyło sie tylko mandatem 50zł :)

czekam na maszynkę do rolowania i problem zniknie :wink:

Opublikowano

jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

Opublikowano
jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie :polew:

Opublikowano
  • Autor
jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

nie oddałem, zmusili mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie :polew:

za to też oberwałem :grin:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? :kwasny:

:grin:

ori, taka fota

Opublikowano

Witam, no powiem fajnie Ci ta v-ka buja budą obczajone na żywca w Nysie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Witam, no powiem fajnie Ci ta v-ka buja budą obczajone na żywca w Nysie:wink:

troche musi, z to twojej w ogole nie trzeba odpałać wystarczą te ledy na przodzie i mój znajomy już miał mokro :grin:

969058_523027024411996_1946835617_n.jpg

Opublikowano
Witam, no powiem fajnie Ci ta v-ka buja budą obczajone na żywca w Nysie:wink:

German mini-muscle:grin:

Opublikowano
jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

nie oddałem, zmusili mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie :polew:

za to też oberwałem :grin:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? :kwasny:

:grin:

ori, taka fota

Te za***iste autko z tylu ma duze lustro :D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

nie oddałem, zmusili mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

jak sie skonczylo z chwastami ? oddales dowod ?

to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie :polew:

za to też oberwałem :grin:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? :kwasny:

:grin:

ori, taka fota

Te za***iste autko z tylu ma duze lustro :D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Jawor Ty to masz wszystko w tym aucie duże ale zawieszenie przebija wszystko :polew: Poza tym to znalazłeś prawy sprysk z zaślepką?

Opublikowano

Daj znać jak bedziesz miał maszynkę:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Daj znać jak bedziesz miał maszynkę:naughty:

Tomasz dzisiaj miał działać, może do końca tygodnia będzie u mnie, w piątek/ sobotę będę w poznaniu

Sent from my HTC using Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.