Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gra warta świeczki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie warta, co więcej ochyda... :thumbdown:

Opublikowano

doloz 100zl i masz ladne polifty

te pewnie juz sie wysluzyly, i stad cena bo jakoscia zapewne nie grzesza, wygladowo tez sa wrecz obciachowe

Opublikowano
:shocked: odpuść :sick3:
Opublikowano

Lepiej kupić półlifty, ładnie wygladja, a jak zalozysz te do bedziesz wyglądać jak w wiejskim m3 1.6 100km :D

Opublikowano

Piotrek jak ci się podobają to łykaj :wink4: ale moim zdaniem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie :> Spokojnie :D To nie dla mnie :) kolega szuka i byłem ciekawy opinii :P tak jak mu mówiłem: lipa :thumbdown:

Opublikowano
:no::thumbdown: to wcale nie pasuje.
Opublikowano

Te z Radomia są DEPO,

A z tej aukcji nie wiadomo :gwizdanie:

btw

Silniczek: nie ma w komplecie, ale można go przełożyć ze starego reflektora i będzie pasował - to zwykła ściema :disgust:

Opublikowano

Te z Radomia są DEPO,

A z tej aukcji nie wiadomo :gwizdanie:

btw

Silniczek: nie ma w komplecie, ale można go przełożyć ze starego reflektora i będzie pasował - to zwykła ściema :disgust:

Żadna sciema... gosc sprzedaje te lampy jako zamiennik lamp 99-00... czyli potluczesz poliftowe, kupujesz u niego i przekladasz silniczki. Pasuja. Natomiast silniczki z lamp przed liftem nie pasuja do polifta.

Opublikowano

Nie do końca bo sprzedaje je też jako pasujące do starszych roczników, tyle że bez kostki - przejściówki.

Tak czy siak, silniczki z lamp przedliftowych nie pasują.

Opublikowano

anioły na niektórych B5 jeszcze są do wytrzymania, devile raczej już nie (nie te ledy - nie ten efekt co ori lampy)

sam się zastanawiałem nad wymianą przednich i odpuściłem

zespolone Valeo to jest to :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja już mam DEPO w domu, jutro rezanko i montaż z ksenonem 5000 K :evil: Zobaczymy co z tego wyjdzie :gwizdanie:

Jeszcze o spryskach trzeba pomyśleć.

PS Lampy nówki za 350 zł dorwałem :hi:

Opublikowano

zamiast tych kupił bym lampki z soczewką od lifta albo nawet pokusił się o xenon oryginał , większość tych lamp co widzę na samochodach po jakimś czasie po prostu paruje ....

Opublikowano

Tak, tylko ori valeo to min. 10letnie lampy, bardzo często z matowym szkłem,wypalonymi odbłyśnikami i pourywanymi uchwytami w tej samej cenie co nowe depo z gwarancją :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.