Skocz do zawartości
IGNOROWANY

O.Z Rancing


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem poważnie zainteresowany tą aukcją :naughty:http://moto.allegro.pl/item324398428__niepowtarzalny_wzor_rs6_oz_racing_5x112_vw_audi_.html

ile można najwięcej dać za te fele :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alusy fajne ale o gustach sie nie dyskutuje. Wybór należy do Ciebie!!! Jak dla mnie 16 cali to trochę za mało i tak sobie myśle, że 17 cali to najlepszy rozmiar na wrocławskie dziury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał maks 1,600 :> ładne sa ale to 16 :mysli: troszke małe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z wyborem między 16' a 17' przerabiałem, robiłem rozeznanie wsród jezdzących na 17' z profilem 45,

i opinia była jednoznaczna nie po Wrocku :no: tymbardziej ja codziennie jeżdze ul.Krakowską tubylcy wiedza o co chodzi :wallbash:

na dodatek mam zawias S-Line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z wyborem między 16' a 17' przerabiałem, robiłem rozeznanie wsród jezdzących na 17' z profilem 45,

i opinia była jednoznaczna nie po Wrocku :no: tymbardziej ja codziennie jeżdze ul.Krakowską tubylcy wiedza o co chodzi :wallbash:

na dodatek mam zawias S-Line

Jak to nie, ja smigam :decayed: A znam co i mają 18'' we Wrocku .... na krakowskiej fakt jest strasznie .... ale po 1 mozna tam jechac wolniej, po 2 mają ją robic :tongue4: Felgi dają rade, szkoda ze 16, i dziwne ze ktos maluje alu i sprzedaje ?? Dalbym najwyzej 1500 zl .... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ to nie byle fele, ale coś jest podejrzane. 1500max, odbiór osobisty po wyważeniu. Chociaż ostatnio na otomoto były ładne ori 10-cio ramienne za 1000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, że da się na 17" śmigać po Breslau, zmieniłem z 16" zimowych na 17" letnie i na prawdę nie jest źle... a wizualnie jednak jest spora różnica... :naughty:

Oczywiscie że sie da ale potrzebuje odrobiny komfortu a na 17' z obniżonym zawiasem niema mowy o komforcie :thumbdown:

a pozatym wole wypatrywać lasek niz dziur :naughty:

i nie mieszajcie mi w głowie bo znów będe myślał o 17' :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mieszajcie mi w głowie bo znów będe myślał o 17' :slina:

Najwyzszy czas, wiosna juz depcze po pietach :decayed: Ja juz wrzucilem 17 , i jest superrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie przesadzajcie, różnica w jeździe między 16" a 17" nie jest tak duża, a w wyglądzie owszem :cool:

16 są dobre do golf-a ale to moje zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chwile pojezdzilem na 17 i musze powiedziec ze nie jest zle, a w zakrety o wiele przyjemniej sie wchodzi.. :th:

A co do feli OZ nie sa zle, ale ta fela jest zbyt pelna i na 16 bedzie wygladac na jeszcze mniejsza.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wzor bardzo podoba, no i co firma to firma :) tylko ze 16' to na b5 jeszcze obleci ale na b6 to juz miodu niema :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za felgi dasz tyle ile uważasz za słuszne :), oz to dobre fele... mam bardzo podobne fele ,chyba nawet dokladnie ten sam wzor tyle ze nie oz ale 16, na zime i powiem szczerze ze na aucie nie wygladaja zbyt pięknie niestety :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same felgi bez opon, wzor wg mnie taki sobie, firma dobra :) ale znowu rozmiar tylko 16"

ja bym dal max 1400zl za nie

... do b6 ... nawet nic ponizej 17cali bym nie wsadzil ja mam u siebie 17" w b5 i -60/-40mm zawieche i i tak jest nadto komfortu ,... juz nie przesadzajmy ze na 17" bedziesz musial wypatrywac dziur ....

przeciez wiekszosc aut klasy sredniej ma 17" .....

roznica w wygladzie bedzie mega miedzy 16 a 17 cali

ludzie smigaja na 18" w b5 i na 19" ... i nie narzekaja ze jakos specjalnie trzeba uwazac ... ;) wiec nie popadajmy w paranoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu przeglądałem test w magazynie motoryzacyjnym :cool: : nowe A4 , C-klasa, BMW 3

i właśnie redaktorzy stwierdzili że niewarto dopłacać do 17' ( takie miały auta testowe) ze względu

że w znacznym stopniu ograniczają komfort jazdy po Polskich drogach.

Dlatego podchodzę do 17' troszke z dystansem, tymbardziej jeżdząc obecnie na 16' i z obniżonym zawiasem

jest twardo jak dla mnie :no: a na 17 ' bedzie przecież jeszcze gorzej, i jeszcze sprawa opon przecież

dobra 17' jest prawie 100% drozsza od dobrej 16', a ja preferuje nowe opony.

Dobra żeby nie było że nie próbowałem :>

z siedemnastek najbardziej mi się podoba ten wzór : http://moto.allegro.pl/item331156840_spzedam_felgi_z_oponami_audi_rs4_prawie_nowki_.html

Teraz pytanie co to za opony są w tym zestawie bo jak dla mnie no name ,

bo za tą kase to chętnie bym kupił ten zestaw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi niby z audi rs4 ... w tym problem ze audi nie robilo tych felg w tym rozmiarze wiec to felgi raczej firmy "bez firmy" ;]]]]

Redaktorzy w polskich gazetach pisza wiele dziwnych rzeczy .... typu ze 17" to na polske za duzo ....

a ja wyznaje zasade ze nigdy nie ma za duzo....

Rob chyba tez :naughty:

17" to wg mnie jeszcze jest duzo komfortu w a4 ... tym bardziej w b6 ;) az nadto

ja gdybym mial b6 to zapewne bym wlozyl 18"

sam teraz po jezdzeniu przez pol roku na 17" sadze ze to troche za malo .... i chcialbym 18" wiec jak zjade te opony to pewnie felgi sprzedam i poszukam 18"

kup 17" bo potem bedziesz zalowac ze wziales 16" a nie 17". ..... a jak kupisz 17" to bedziesz zalowac ale po dluzszym okresie czasu ze nie wziales 18" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...