Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maglownica od innych modeli.


scuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję informację jaka maglownica od innych modeli i marek (vw, skoda) podejdzie do A4 B5 1.9 tdi? Czy magiel z tłumikami drgań można stosować zamiennie z tym bez tłumików? Czy od a4 B6 podejdzie przekładnia do a4 b5? Niestety mój magiel powoli odmawia posłuszeństwa z rana (brak wspomagania w lewo) i nadszedł już czas żeby coś z tym zrobić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję informację jaka maglownica od innych modeli i marek (vw, skoda) podejdzie do A4 B5 1.9 tdi? Czy magiel z tłumikami drgań można stosować zamiennie z tym bez tłumików? Czy od a4 B6 podejdzie przekładnia do a4 b5? Niestety mój magiel powoli odmawia posłuszeństwa z rana (brak wspomagania w lewo) i nadszedł już czas żeby coś z tym zrobić.

Pozdrawiam

w czasach jak wymieniałem w swojej ex b5 przed liftem, to pasowała tylko od a4 b5, od paska nie wiem, od b6 na 100% nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiadywałem w firmie zajującej się regeneracją magla pasuje do 2000r do a4 b5 z passatów i audi jest dwóch producentów KOYO i zf bo tez szukam używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój magiel powoli odmawia posłuszeństwa z rana (brak wspomagania w lewo) i nadszedł już czas żeby coś z tym zrobić.

czy aby napewno jest to wina magla :mysli:

daj znać jak wymienisz czy usterka znikła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz uszkodzony przewód z zaworem i nie trzyma ciśnienia lub zawór w przekładni kierowniczej, mam to samo ale nie mogę dokupić takiego zaworu do magla. na forum jest opis jaki to zawór i jak go wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiel od Paska na 100% podejdzie i jest to potwierdzone bo sam wymieniałem w Audi A4B5 z 98 , maglownica była z Passata z 99 , wszystko było plug&play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...