Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok będe szukał a jaka masz ramke na obkoło radia ?? na allegro jest ich pare i nie wiem która kupić, w sumie to chodzi o to żeby była najtańsza...

Opublikowano

Kowi87 wszystko fajnie tylko ja się nie mogę odnaleźć na tej stronie moj angielski jest za słaby i temu tak Was męcze...

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie chodzi o ten program

http://www.filestube.com/ehNTcFvuI54GoQGKwVKTvO/3EP11ELP0-Navi-Avic-Net-2-1.html

Bez załozenia konta na avic411 nic sie nie ściagnie, a to w tym linku znalażłem googlując, wiec niedaje pewnosci ze to o to chodzi

Opublikowano

to czyli żeby zrobić na 910 musze ściągać 1,6 gb danych i teraz jeszcze drugie tyle żeby odblokować system ??!! troche tego dużo...

Opublikowano
  • Autor
to czyli żeby zrobić na 910 musze ściągać 1,6 gb danych i teraz jeszcze drugie tyle żeby odblokować system ??!! troche tego dużo...

Póki co nie ścigaj tego avicnet, moze OOOO_A4 podlinkuje dokładnie co ściągał, bo w tej instrukcji odsyłaja do upgrade radia a do programu nie widze linku

tu masz też pliki zwiazane z tym odblokowywaniem,

http://chomikuj.pl/mechcar/Pioneer+Avic

pliki na serwerze wuupload dostępne są tylko dla uzytkowników zarejstrowanych na tym serwerze

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

AVICnetEU:hi:

https://rapidshare.com/#!download|565p3|731879124|AVICnetEnglishEU.rar|384458|R~C838B6ABD9BF6B893ED914BA1CBAA95E|0|0

Opublikowano

ok z tamtad anulowałem juz ściaganie, dzięki za te linki zarazz po zakończeniu ściagania tamtych partów ściągne AVICnetEU, niestety nie mam konta pro żeby ściągać wszyswtko na raz ale sobie poczekam, no a te linki na pewno przydadzą się też następnym bo ten pioneer to super sprzęt :)

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Jeszcze jedno pytanko do kolegi OOOO_A4 masz podpiety zewnetrzny mikrofon czy jest jakis wbudowany bo tego też nie mam w zestawie...

Opublikowano

Najpierw ściągnij i wrzuć f910. Dopiero avicnet i dokładnie ten co podal Kowi i możesz mu flaszkę za tego linka postawić bo ciężko to znaleść. I wszystko na spokojnie. Jak ściągniesz oba to odezwij się to podpowiem co dalej. Mikrofon jest zewnętrzny, który też musisz dokupić jeśli nie masz. Szkoda, że przy zamawianiu chinche pod wzmaka nie wziąłem jedna przesyłka by była.

Opublikowano
  • Autor

Ja sobie rownież ściagnałem na wszelki wypadek ten pliczek, jeszcze softa sciągne "by mieć":wink:

a patrzyłes tam na chomiku w pliki, cos jest przydatne do tego radia jeszcze???

Opublikowano

oj tak tylko będzie okazja to na pewno postawie :))))))) na razie jestem przy 4 parcie bo leci to 30 kb\s więc kapa... :/ mikrofon sobie wyrezam ze słuchawek od kompa także nie będe musiał dokupywać.

Opublikowano

Ja miałem caly zestaw kabli do radyjka. Kowi jak ściągniesz AVIC NET to nie musisz nic więcej bo tam masz dużo aplikacji i programów. M.in. GArmin-a Tom Tom-a. Jutro cykne kilka fotek to zobaczycie. Tylko pamiętajcie, żeby wrzucić AVIC NET trzeba zrobić miejsce w urządzeniu bo inaczej wywali błąd o małej ilości miejsca i dupka.

Opublikowano
  • Autor

to jest w tym avicnet

Clipboard02.jpg

Opublikowano

Dokładnie. I zauważ, że całość waży lekko ponad 500Mb a to co jest w radio 1.5GB. Dlatego trzeba usunąc mapy i poi wrzucić to i wszystko będzie hulać:D

Opublikowano

ale jak się usunie mapy i poi to co zostanie ?? w tym avic net są mapy itp ?? bo jeżeli jest Garmin, Tom Tom to spoko ale czy będą mapy i to najlepiej jeszcze żeby były na całą europe... a Tak najlepiej to by było jakby wrzucić Automape na europe która zajmuje chyba 1,5 gb. Ile w ogóle jest miejsca na Avicu ?

Opublikowano

Miejsca jest około 1.8Gb. Mapy usuwasz wszystkie oprócz pl i poi tez. Garmin i tom tom jest ale same programy. Mapy musisz wrzucić. Ja osobiście usunałem je bo używam automapy.

Opublikowano

a był jakiś problem z zainstalowaniem Automapy ? mi to ogólnie chodzi tylko o to żeby srzęt zaktualizować do f910 bt i żeby mieć automape

Opublikowano

Żeby hulała automapa trzeba wgrać AVIC NET żeby wgrać avic net trzeba zaktualizować do f910bt:decayed:

Opublikowano

Mysle że do jutra to ogarne bo nawet nie zdążyłem jeszcze ściągnać wszystkich partów, za dużo roboty... jak to ściągne będe pisał :)

Opublikowano
  • Autor

Ściągnałem to update do F910BT, po rozpakowaniu miałem błąd danych w part1 w plikach IGO8 dokładniej mapy niemiec i włoch uszkodzone(monit o niewłasciwe hasło), po wypakowaniu 1,43gb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.