Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie tak moze być, w przypadku F900 i pochodnych tak jest, że z karty nie skaluje video do wielkosci wyswietlacza, nie odtwarza pewnych plików a wrzucasz to samo na DVD i gra jak powinno, łącznie z dopasowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVIC-F900BT w pełni odblokowanego tzn. działają wszystkie znane mapy no i wiele więcej bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVIC-F900BT w pełni odblokowanego tzn. działają wszystkie znane mapy no i wiele więcej bajerów.

Sam odblokowałeś windowsa??

Jesli tak to napisz jakaś instrukcje przyda sie napewno nie jednemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam. Wszystko opisane jest na avic411 ale jak znajdę chwilę to zrobię opis. Dlatego dziwi mnie, że ludzie płacą jakiemuś użytkownikowi z allegro po 200zł:facepalm: W sumie to jest złożona procedura. Ja mam f900bt i najpierw przeszedłem na soft z f910bt a następnie na ten gdzie mamy baaaaardzo duże możliwości w radyjku. Jeśli ktoś chce to mogę zrobić fotki i wrzucić jak to wygląda. Już samo przejście z f900bt na f910bt daje ogromną różnicę w działaniu systemu i dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób opis, będzie bardziej pomocny niz z avic411:hi:na alegro kolesie sprzedaja własnie to co jest za darmo dostepne na tej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na avh3200 da sie zmienic tez jakos soft?

Niby było pare wersji 3280 3290 póxniej nowsze 3300, ale co tam sie zmienić moze, funkcji Ci nie dojdzie jedynie moze usprawnic sie szybkosć działania, ale nie znalazłem nic o upgrade softu tej serii:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie, a dużo kombinacyji jest przy wymianie na takową stację? I jaką polecacie? Radio mam dwudinowe, jak z ramką itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie, a dużo kombinacyji jest przy wymianie na takową stację? I jaką polecacie? Radio mam dwudinowe, jak z ramką itp?

kupić kostke odpowiednia do podłaczeia i radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest coś godnego uwagi w tych samych pieniądzach co PIONEER AVH-4400BT bo nie wiem co kupić ?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest coś godnego uwagi w tych samych pieniądzach co PIONEER AVH-4400BT bo nie wiem co kupić ?:kwasny:

jvc kw-avx84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest coś godnego uwagi w tych samych pieniądzach co PIONEER AVH-4400BT bo nie wiem co kupić ?:kwasny:

jvc kw-avx84

Piotrek, a ta wersje 4400 bt da się odblokować by poszerzyć jej funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Jak chcesz mieć coś wiecej to kup cos z serii AVIC, są na windowsie, odblokowouje sie tak samo jak kazde inne urzadzenie na tym systemie. Seria AVH ma własny system bez mozliwosci wgrywania czegos innego, bo to nie jest windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może nie dokładnie to ten temat ale co powiecie na radio 2din KENWOOD DNX 5260BT...? Czy to warte zachodu czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Żeby nie było, że przypisuję sobie kogoś pracę to należy wpisać w google hasło: "avic f900bt upgrad na f910bt. Tam jest opis całej zmiany na f910bt bo cały proces odblokowania dzielimy na dwa etapy.

I. Zmiana softu na f910bt gdzie urządzenie działa o wiele lepiej.

II. Zmiana softu z odblokowaniem.

I etap zrobicie ze strony podanej wyżej. Długo będą ściągać się pliki także cierpliwości. Dodatkowo dodam kilka cennych wskazówek, żeby nie uwalić urządzenia:

1. Jak robimy update wince to należy poczekać aż pokaże się napis o reset urządzenia NIE WCISKAMY GO WCZEŚNIEJ bo uwalimy system. Zrobi się dwa razy do 100% chwile czekamy i wyskoczy monit o wciśnięciu resetu.

2. Kopiujemy wszystko z folderu f910bt na urządzenie BEZ usuwania czegokolwiek na urządzeniu. Jeśli wyskoczy monit że plik istnieje to robimy zamień wszystko. Są ludzie, którzy usuwają i niestety nie działa wszystko tak jak powinno. Ja nie usuwam i jest ok.

3. Po całej operacji skopiowania JA wcisnąłem reset trzymałem go i dopiero po wyciągnięciu kardy z czytnika puściłem. Radio uruchamia się z nowym softem. I już na wstępie zauważycie lepsze działanie.

II etap.

Trzeba ściągnąć plik o nazwie AVIC NET. To jest soft z odblokowanym systemem. Jak go ściągniemy to robimy tak jak w przypadku kopiowania softu f910bt z tym, że wcześniej należy usunąć z urządzenia wszystkie mapy pozostawiając tylko polske i plik basemap. Żeby to zrobić na kartę pamięci wrzucamy tylko testmode i uruchamiamy. Wchodzimy w pamięc urządzenia-szukamy folderu iGO-folderu map i usuwamy inne Państwa A NASTEPNIE PUNKTY POI.

TAK ROBIŁEM TO JA. NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WASZE URZĄDZENIA JEŚLI ZROBICIE COŚ NIE TAK. OPIS INFORMACYJNY JEŚLI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ NA SIŁACH NIECH LEPIEJ TEGO NIE ROBI. DODAM TYLKO, ŻE KTOŚ NA ALLEGRO PROPONUJE ODBLOKOWANIE ZA 200ZŁ:facepalm: NA PYTANIA ODPOWIEM W WĄTKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis z peb.pl wraz z softem, każdy part waży po 200mb

100% uprgad avika F900bt na F910bt i F700bt na F710bt sprawdzony sposob ,

instrukcja krok po kroku

1.Włóż mini kartę

2.Włącz odtwarzacz,pamiętaj ze musi wystarczyć prądu na około 45min albo odpal silnik!

3. Zresetuj odtwarzacz (naciśnij i puść ten Mały reset przycisk na gorze po lewej) w tym czasie trzymaj przyciski menu,map i eject. Pojawi sie niebieski ekran zignoruj meldunek ”please push resetbutton again” .

4.Wparować następujący ”kod”: (kursor)

gora,gora,dol,menu,lewo,prawo

5.wybierz update WinCE(format)-wybierając naciśnij na środek (kursor)-zaczekaj az procesy

sie zakończa i naciśnij reset kiedy pojawi sie taki napis(po dwóch razach do 100%.

6.Odtwarzacz wystartuje teraz z Windows i musisz skopiować CALA zawartość F910bt- folderu

Z mini karty do ”my flach drive”- naciskaj tak dla przeniesienia wszystkich folderów.

Możesz skopiować to prościej za pomocą Total Commander

Do którego jest skrót na pulpicie.Jak potrzebujesz skalibrować ekran przejc do My device-Control panel-Stylus.

W Total Commander przejdziesz do folderu ”f910bt” w ”my Storage Card” i z drogiej strony przejdziesz do ” My Flash Drive”

Zaznacz zawartość ”f910bt”i przenieś to do ”My Flash Drive” .pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich plików i folderów!!

może iść to szybciej, jeśli zrobisz kopię w następującej kolejności wszystkie pojedyncze pliki, wszystkie foldery z wyjątkiem APL2, APL2 Skopiuj na końcu (zajmuje dużo czasu).

7.Wyjmij kartę i przy czymaj przycisk RESET przez 5 sekund

8.Odtwarzacz wystartuje z programem i mapami 2009

Zmień jezyk i tapetę

http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawi...upgrad-na.html

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Tu sa przerózne softy dla serii AVIC

http://avic411.com/index.php?/forum/54-completed-modsthemes/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dzięki Panowie za pomoc właśnie ściagam te pliki, no i jestem tez na etapie czekania na wtyczke do wzmacniacza bo niestety w zestawie jej nie mialem, mam jeszcze jedno pytanko ten plik do zmiany Softu z odbllokowaniem o nazwie AVIC NET. skąd mam ściagnąć ?? a i kolego OOOO_A4 działa Ci sterowanie z kierownicy i jeżeli tak to czy masz jakis dodatkowy moduł do tego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mam multi kierownicy. Ten AVIC NET ściągałem chyba z tej strony co podał Kowi - avic411.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...