Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak sprawa wygląda w związku z avh-p4200dvd bo bawiłem się radyjkiem w sklepie i złapała mnie ochota na nie, czy w tym radiu tak samo się łączy kabelki w celu oglądania video podczas jazdy??

Bo na youtube widziałem jakieś zabawy w tzw bypassy :P

czy trzeba coś takiego zrobić czy wystarczy zmasowanie kabelka??

Bo z tego co ten koleś mówi jak się zmasuje tylko ten kabelek to wyskoczy nadal ten błąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie to samo co opisałem w pierwszym wątku :wink4: a baypass mozna sobie darować, kiedyś w desperacji prawie to kupiłem za 5$ na ebay :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rżną ludzi na niezłą kasę na tych bypassach.

Zasada jest prosta: zgodnie z regulacjami prawnymi w większości cywilizowanych krajów obraz ruchomy w lepszej rozdzielczości (google pewnie pokaże od jakiej) nie powinien być w zasięgu naturalnej widoczności kierowcy podczas jazdy, dlatego magiczny przewód który gro ludzi sprawia tyle kłopotu, powinien być podłączony pod sygnał z hamulca ręcznego.

Jak wiadomo na ręcznym po zaciągnięciu jest masa, więc druta zapinamy na stałe do budy i mamy video in motion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia na tapetę może być w większej rozdzielczości bo radio samo skaluje obraz do rozdzielczości ekranu

jak by ktoś wiedział czy jest może upgrade softu AVH-P3100 na nowszy to proszę dać znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia na tapetę może być w większej rozdzielczości bo radio samo skaluje obraz do rozdzielczości ekranu

jak by ktoś wiedział czy jest może upgrade softu AVH-P3100 na nowszy to proszę dać znać

szukałem, ale nie moge nic znaleźć, a były modele 3X50, 3X80, ale były chyba na rynek mexykański/hiszpański puszczane tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mogę znaleźć, z filmiku na 1szej stronie z twojej wypowiedzi wynika, że jest aplikacja do streamingu obrazu przez BT, na filmiku jest po kablu, masz nazwę tej aplikacji może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mogę znaleźć, z filmiku na 1szej stronie z twojej wypowiedzi wynika, że jest aplikacja do streamingu obrazu przez BT, na filmiku jest po kablu, masz nazwę tej aplikacji może ?

Niestety nie, ale niebawem to rozkminie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się zrobiłem po kluczyku wszystko działa , mam nadzieje że jutro dojdzie kabel do N8 i będę mógł wsadzić radio :) [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 21:34_________________________________________________fajna sprawa z tym BT działa i to nawet bardzo fajnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ciesze sie ,ze powstal taki wątek ;)

mam pytanie do was, moj ojciec ma w leonie 2 radio avic f910BT . i strasznie mi jeczy zebym poszukal jak uruchomic automape na nim i zeby dzialalo radio jednoczesnie lub muzyka z pena/cd.

Panowie jak zrobic z mojego radia takie cudo jak w tym linku: http://allegro.pl/show_item.php?item=1974288477

wiem,ze gosciu wysyla wszystko co mamy wrzucic na sd i powinno dzialac. gdzie znalesc jakies instrukcje pliki, tak zeby nie uwalić radia, bo tanie to ono nie jest:/

z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie książka telefoniczna skopiowana do radia, kontakty mam zapisane na telefonie i na karcie sim :wink4:

Fusse zobacz tu

http://avic411.com/index.php?/forum/26-hacksmods/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kowi, linka tego juz wczesniej widzialem ,tylko jest problem ze tam po angielsku wszystko. macie moze cos po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kowi, linka tego juz wczesniej widzialem ,tylko jest problem ze tam po angielsku wszystko. macie moze cos po polsku?

po polsku coś na pebie kiedyś widziałem

Co do konwertowania video to robiłem total video converterem 3.02 w ten sposób

Wrzuca sie wybrane video na okienko porgramu, wybiera sie kodek DIVX

schowek01li.th.jpg

Póxniej klika sie w settings

schowek02lc.th.jpg

i przechodzi na zakładke video resize, zmienia rozdzielczosć na max 640x480

schowek03f.th.jpg

OK

i convert :hi:

Program nie działa na windows 64bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jestem na etapie podjęcia decyzji, co wybrać radyjko z serii 3200-3300, p4200-p4300 czy z serii f??

osobiście podobają mi się p4200-p4300 :D

ale co Wy uważacie

Z serii F tyle lepiej że są z wbudowana navi i to ze są na windowsie, a 3200 widziałes jak sie sprawuje u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was po zmianie na AVH , moje radio ori wyświetla napis SAFE nie dostałem żadnych papierów od radia i nie mam kodu ale mam VAG-a czy nim dam rade ściągnąć kod w jakiś sposób ? czy dostanie kodu w serwisie jest darmowe i czy dadzą mi go jeżeli dam im samo radio itp bo mam obecnie założonego Avh i nie mam zamiaru go teraz wymontowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was po zmianie na AVH , moje radio ori wyświetla napis SAFE nie dostałem żadnych papierów od radia i nie mam kodu ale mam VAG-a czy nim dam rade ściągnąć kod w jakiś sposób ? czy dostanie kodu w serwisie jest darmowe i czy dadzą mi go jeżeli dam im samo radio itp bo mam obecnie założonego Avh i nie mam zamiaru go teraz wymontowywać

Radio zakodowało Ci sie, kod ściagnie Ci elektronik bądź dostaniesz go w ASO za odpłatą, vagiem nie da rady :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...