Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem właśnie, muszę popróbować :P[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 16:56_________________________________________________Panowie wymiękam już :wallbash: robiłem rózne rozdzielczości i jak wybiore zoom to na wysokość obraz jest super ale nadal boki jak 4:3 ;/

spróbuj 720x480, u mnie filmy pełnometrażowe mają rozdzielczosć 624x352 i wyświetlaja sie na całym ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie proporcje ekranu wybierasz stand. 4:3 16:9??

w tym konwerterze co opisałem nic nie wybieram poza rozdzielczoscią :wink4: a na radiu 4:3 ustawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robię po prostu tak wybieram teledysk w fajnej jakości na YT sciągam po przez stronę http://www.2conv.com/ zaznaczam tylko żeby się sciągło w Divix i działa wszystko ok bo z tym programem z pierwszej strony męczę sie od początku ale nadal mi nie chodzą filmy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśniona sprawa :)

filmy na całym ekranie wyświetlają się po przerobieniu programikiem z pierwszego posta po ustawieniu rozdzielczości 624x352, reszta wskazówek również działa na avh-p4200dvd, Kowi87 możesz dopisać moje radyjko w pierwszym poście dla potomnych :) pasują wszystkie wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w święta pobawiłem się troszkę moim f900bt i zrobił mi się z tego fajny kombajn, choć nadal denerwują mnie filmy na nim.

Póki co mogę odpalać igo, igo primo, garmina, tomtoma i automapę, pliki w wordzie excellu pdfie i trochę innych pierdół typu gry.

Teraz pracuję nad dwoma rzeczami internetem, ale kolega jakoś nie bardzo chce mi pożyczać modemu HUAWEI :decayed: i check engine przez OBD2 :kox: tu znowu problem jest z zepsutym kablem bo nie mogę połączyć komp-auto

ale po ostatnich modach uznałem że jednak f900bt był dobrym zakupem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że to radio jest warte zachodu, sam tego szukałem, ale cena odgrywała główną role, a narazie najtaniej to radio obecne kupiłem z mających w tym wątku :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 02:30_________________________________________________pawullon pytałes kiedyś czy ramka od B6 pasuje

AudiA4CentreConsul2.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klientowi wkładałem taką stację do Subaru i z racji iż był to anglik całą konsoletę zrobiłem od podstaw :)

Na wykończenie poszła naturalna skórka w odcieniu skóry seryjnej + czarna na tunel środkowy. Trochę zabawy ale efekt bardzo fajny.

P6160927.jpg P6160929.jpg P6160934.jpg P6160936.jpg P6160937.jpg P6160941.jpg P6160942.jpg P6160944.jpg P6160950.jpg P6160965.jpg P6160966.jpg P6160970.jpg P6160975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że to radio jest warte zachodu, sam tego szukałem, ale cena odgrywała główną role, a narazie najtaniej to radio obecne kupiłem z mających w tym wątku :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 02:30_________________________________________________pawullon pytałes kiedyś czy ramka od B6 pasuje

AudiA4CentreConsul2.jpg

:naughty:

No mi się właśnie wydawało że nie będzie pasować ale tak można polegać dziś na sprzedawcy mówisz takiemu że chcesz do b5 a ten że ludzie biorą od b6 i mówią że pasuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że to radio jest warte zachodu, sam tego szukałem, ale cena odgrywała główną role, a narazie najtaniej to radio obecne kupiłem z mających w tym wątku :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 02:30_________________________________________________pawullon pytałes kiedyś czy ramka od B6 pasuje

AudiA4CentreConsul2.jpg

:naughty:

No mi się właśnie wydawało że nie będzie pasować ale tak można polegać dziś na sprzedawcy mówisz takiemu że chcesz do b5 a ten że ludzie biorą od b6 i mówią że pasuje :wallbash:

to mu teraz odeślij to zdjecie i powiedz żeby zmienił branże jak doradzic nie potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma pytanko ma ktos doswiadczenie z radyjkiem avic-d3 tzn chodzi mi o to czy to jest jakas lepsza/gorsza stacja wzgledem tu opisywanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest grane ramki 2din do b6 do b7 można kupić najtaniej na allegro nawet za 40 pare zlotych, do b5 najtaniej 140 ludzie powaliło ich :/ Nie można jakoś samemu zrobić takiej ramki??:P

Co do AVIC-D3 bawiłem się nim plusem jest cena bo naprawdę tanio można go wyrwać, nie patrz na navi bo za specjalna nie jest (ale lepsze to niż nic), największym minusem jest to że radyjko obsługuje tylko płytki, nie ma USB ani SD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/299/35829/SPH-DA01/index.html co myślicie o tym produkcie? nie ma CD/DVD tylko slot na SD ale resztę ma kompatybilną z Iphone'm, jest sens AVH-P3100 na coś takiego podmienić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/299/35829/SPH-DA01/index.html co myślicie o tym produkcie? nie ma CD/DVD tylko slot na SD ale resztę ma kompatybilną z Iphone'm, jest sens AVH-P3100 na coś takiego podmienić?

Lepsze pewnie będzie, w sumie z cd czy dvd sie nie korzysta, SD wszystko przebija, radio ma navi, jedyne co moze Cie denerwowac to brak przycisków, sama dotykówka, ale zawsze mozna kupić pilota na kierownice :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:16_________________________________________________D3 bym nie kupił, to radio głównie nastawione na navigacje, jest najtańszą opcja pionka pod wzgledem navi, tak pozatym nie ma nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę podejechać do MM i sprawdzić czy pilot którego mam, ale nie na kierę będzie działał z tym radiem, w 3100 sprawdza się idealnie i sporadycznie używam dotyku, podczas jazdy praktycznie to jest niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie a w tym radiu tylko dotyk :decayed: menu ma przyjazne :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:54_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu będę klientowi montował takie radyjo, ma iPhona i koniecznie musi mieć te radio :) Interfejs tylko pod telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam już drugiego Iphona i mam świra zlekka, 3100 nie do końca się integruje z 3100, nie ma upgrade'u 3100, nie mogę książki tel skopiiować a przeeważnie jak jestem w aucie to dużo gadam, za to 3100 ma DVD co się przydaje do teledysków i port USB na jakiegoś flasha, owszem jak po kablu ew. BT to muzę można z Iphone'a odtwarzać, chociaż coś, ale kusi mnie Navi i kilka innych appsów a tak muszę zabierać zewnętrzną co nie zawsze jest praktyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...