Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Mój update avic f910bt ma 1,53GB. NIe było żadnego problemu z rozpakowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale działa Ci to bez problemu ??

nie wiem czy działa, wypakowało sie do folderu, gdyby był problem to by sie nie wypakowało w ogóle, prawdopodbnie nie bedzie tych 2 map, jeszcze raz to wypakuje i spisze które pliki sa potrzebne to najwyzej OOOO_A4 upnie gdzies na serwer brakujace elementy

A co do sprawdzenia to nie mam pojecia bo nawet takiego radia nie mam, ściagnałem na zaś gdyby mi sie cos trafiło do rąk:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ważne jest żeby nie usuwać tego co jest teraz na f900bt tylko podmieniać. Bo to co brakuje to zostanie a to co jest inne a o tej samej nazwie podmieni się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec brakuje mi tych plików

pliki.jpg

germany.fbl i Italy.fbl

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Teraz sprawdziłem zawartosc tych folderów to jednak są:wallbash: ale w czym problem to juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w B7 musiało inaczej być. Bo w B6 (przynajmniej u mnie) w kostce radia nie był plusa po stacyjce a ori radia działały po CAN-ie. Ja ciągnąłem z kostki stacyjki i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie schodźmy z tematu. Zmieniaj soft i dawaj znać jak wrażenia. Zmień na f910bt pojeździj ze dwa dni i zmień na avic :D

___________________________________________________________________________________________________________

Poniżej obiecane fotki jak to wygląda u mnie:

img20120420104025.jpg

img20120420104033.jpg

img20120420104043.jpg

img20120420104054.jpg

img20120420104106.jpg

img20120420104122.jpg

img20120420104143.jpg

---------- Post dopisany 25-04-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:06 ----------

up:D Fotki zmodyfikowanego softu

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

up:D Fotki zmodyfikowanego softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłes według opisu?? jak mozesz to zrób manual do instalcji avicnet, nawet z fotami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robiłem według instrukcji i polega to na tym że trzeba to tylko skopiować ale zrobie foty tego i Ci podeśle a Ty to wrzucisz bo ja nie będe umiał tego zrobić :) ale to na dniach AVICNET też już siedzi w radyjku i fajne to jest nawet tlyko nie chce sie mi włączyć Garmin i TomTom ale nie zależy mi na tym no nawet już je usunąłem, tylko jak teraz wgrać AM ?? Pytanie do kolegi OOOO_A4 jak to zrobił :) i kolejne pytanie do kolegi OOOO_A4 co zrobić żeby przy starcie nie uruchamiała się mi fabryczna nawigacja ?? bo cały czas jak włączę sie uruchamia i jeszcze ten angielski głos troche mnie denerwuje, jak zmienić ustawienia tego ażeby się to nie włączało i zmienić jezyk w nawi ?? dobra język w nawi zmieniłem już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ty jako wiedzący więcej niż google, wiesz może czy na kabel reverse gear signal input trzeba podać masę czy prąd ? gdzie jest czujnik od biegu wstecznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego nie wiem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...