Treść opublikowana przez mykenzi
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czy mogę prosić o rozkodowanie wyposażenia? Jest to A4 B9 VIN: WAUZZZF45HA176413 Z góry dzięki!
-
Brak wzrostu temperatury silnika
Jednak to był termostat. Po wymianie czujnika wody nadal był problem z dogrzaniem motoru.
-
Działanie subwoofera, podłączenie
Ja już rożna cuda widziałem, włącznie z zasilaniem suba z tylnej lampy itd. Musisz zapodać zasilanie z akumulatora, przejście z komory solnika masz zza schowkiem. Jeśli to sub aktywny małej mocy to tak jak kolega pisał wyżej, może być z listwy. To że się włącza po oświetleniu to możliwe że remote zrobili ze światał, kij go wie. Ale generalnie remote powinno być odpalane z radia lub z bezpiecznika startującego ze stacyjki. Jeśli Lublin lub okolice to ogarnął bym Ci to, ale jak nie to daj znać gdzie się kręcisz to może Ci kogoś znajdę.
-
Brak wzrostu temperatury silnika
Zrobiłem jeszcze test na postoju nagrzał się do 85st o wartości na liczniku są podobne. Węże do nagrzewnicy gorące. Ale kawałek się przejechałem, dość wolno na wysokich biegach i nie trzyma temperatury. W 5min spadła do 60st. Chyba powinno utrzymać temperaturę na silniku. Co może być tego przyczyną, termostat?
-
Brak wzrostu temperatury silnika
Sprawdziłem teraz i na G62 jest 42 a na G2 32st. Tak więc jest 10st różnicy między czujnikiem płynu w silniku a wskaźnikami. Jakie wnioski? Który jest uszkodzony czy iść jednak w stronę termostatu? Sprawdzić to jeszcze jakoś?
-
Brak wzrostu temperatury silnika
Może ktoś mi coś podpowie, bo nie mam pojęcia jak ugryźć temat. W mojej B6 1.8T od dłuższego czasu mam problem z niedogrzanym silnikiem. Tzn nawet jak przejadę kilkadziesiąt kilometrów to temperatura cieczy chłodzącej nie wzrasta, z nawiewu ciepełko leci ale słabe. Termostat był wymieniany jakiś czas temu i mój kumpel co mi ogarnia auto, twierdzi że to nie jego wina. Czy jest jakiś czujnik który może powodować takie akcje? W lecie czasami zachowywało się to normalnie, ale dość rzadko. Czasami złapał temperatury, ale za chwilę znów spadała. Z góry dzięki za podpowiedzi ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam, będzie ktoś w niedzielę? Może wpadnę na pierwszego spota skoro już wróciłem do klubu z kolejnym A4
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Z racji że pozbywam się auta z mojego projektu Car Audio została cała zabudowa którą postanowiłem w tym temacie wystawić: Opis projektu wraz z relacją zdjęciową Audi A4 Avant by mm-ais - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio A to poszczególne elementy do sprzedania do Audi A4 B6/B7 AVANT lub sedan (nie dotyczy wyposażenia bagażnika): - Zabudowa suba w boczku (maskownica w komplecie) 800zł (koszt wykonania z materiałami 1200zł + 200zł maskownica i 200zł boczek dawca) skrzynka na głośnik 12" wytłumiona pastą braxa i owcza wełną. Plug & Play. wyjmujesz swój lewy boczek i wkładasz skrzynkę a potem cały boczek z maskownicą. Pasuje idealnie. Pojemność skrzynki to 23L. link do tematu na forum: http://a4-klub.pl/projekty-car-audio-129/all-subwoofer-boczku-demo-mm-ais-199730/ fotki: https://www.dropbox.com/sh/5quhty6uaaf6isj/t6Q6DBm_Tm - Zabudowa na dwa wzmacniacze Cena 300zł (koszt wykonania z materiałami 600zł, tapicerowanie 200zł, pneumatyka 150zł, pleksi z grawerowaniem laserowym + podświetlenie 550zł) Zabudowa z dostępem do koła zapasowego (podnosisz i wyciągasz kolo), podnoszenie pneumatyczne na siłownikach, obita alkantarą, pleksi podświetlana diodami LED kolor zimy biały. Zabudowę można dostosować do dowolnych wzmacniaczy. fotki: https://www.dropbox.com/sh/wojdu0vc7m5u7f0/bgkw3WIL0U?m - Boczki drzwiowe 500zł/komplet ( koszt wykonania sam tapicer 300zł, wytłumienie 300zł, wykonanie paneli z materiałami 600zł, dystanse 100zł) Przednie boczki drzwiowe które są przygotowane pod kątem referencyjnego zestawu w drzwiach. Wytłumienie pastą Braxa od wszelkich rezonansów, na to poszła specjalna pianka STP która dodatkowo nam izoluje boczek od drzwi. Oczywiście na boczku jest panel specjalnie wykonany pod głośniki 16,5cm do tego dystanse z mdf-u mocowane na śruby metryczne pasujące do seryjnego mocowania. fotki: https://www.dropbox.com/sh/zgtfk4ted7ocjis/9xW1U0PgXZ#/ - słupki A 300zł/komplet (koszt samego obszycia to 300zł, wykonanie 300zł, słupki dwaca 120zł) przygotowane do montażu głośnika wysokotonowego ( podpasuje sporo modeli tweeterow, syczkow, gwizdkow itp )) słupki są obszyte alkantarą pod kolor jasnej podsufitki AUDI A4 fotki: https://www.dropbox.com/sh/5j4bd6pbqo3bu3q/RfhMguCiiy - listwy (dekory) wewnętrzne oklejone czerwoną alkantarą 299,00zł (komplet z kierownicą 550zł) foto: https://www.dropbox.com/sh/fuqj9savq7l5j59/jP03J-rjjv - kierownica obszyta skórą preferowaną, multifunkcja, łopatki. Nigdy nie montowana. Cena 399,00 zł (komplet z dekorami 550zł) foto: https://www.dropbox.com/sh/42qw0l9fy1qk0ea/-1HF0S8wv2 - Jest jeszcze mały panel jak by ktoś chciał dam w gratisie do zakupionych boczków drzwiowych. Obszyty perforowana skora. Panel pasuje w taki mały schowek po lewej stronie kierownicy. Tam miałem zamontowany sterownik układu chłodzenia całego sytemu aczkolwiek można zamontować miernik prądu w instalacji. Jak ktoś słucha muzyki na postoju warto zainwestować 70/100zl w taki gadżet. foto: https://www.dropbox.com/sh/0v3uazac5k7rynk/2WsUt4hNE5 Chętnych na całość czeka miła niespodzianka, nie tylko cenowa Aktualizacja tematu na stronie pierwszej, zapraszam do oglądania, komentowania i krytykowania
-
Audi A4 B7 3.0TDI by mm-PROdesign
Witam, Instalacja wykonana w aucie naszego kolegi na wyszukanych klockach (z góry przepraszam za jakość zdjęć, robione suchawką ) Dla chętnych do posłuchania autko będzie na ogólnopolskim zlocie w dniach 31.07-02.08.2015 VWMANIA, Lotnisko Pruszcz Gdański Poszczególne elementy systemu Jednostka sterująca: Clarion DXZ958RMC Głośniki: tweetery - Dego Upgrade 2.5T średniaki- Helix P203 woofery - Helix P6B subwoofer - tymczasowo Kicker Impulse 10, docelowo Helix P12 E Okablowanie: zasilające - AIV Cable 35mm2 tweetery - KLOTZ LY215PW 2x1,5mm2 woofery - KLOTZ LY225PB 2x2,5mm2 subwoofer - KLOTZ LY240TBL 2x4mm2 sygnałówki - KLOTZ LaGrange w konfekcji NEUTRIK Profi Wzmacniacze: tweetery i średniaki- Zapco Studio 204 woofery- Zapco Z150 subwoofer- u-Demension Jr. 2-370 Dodatki wspomagające system: - oprawki bezpieczników i klemy Audison Connection - rozdzielacz napięcia Audison Connection SFD 41C - maty wygłuszające GMS 07 luxory oraz GMS 012 Zapraszam serdecznie na www.mm-prodesign.pl lub nasz facebookowy fanpage: www.facebook.com/mm.PROdesign Zapraszam do galerii z prac nad autem:
-
[ALL] subwoofer w boczku/demo mm-ais
Z racji że zmieniam autko z chęcią sprzedam zabudowę. Może ktoś z was będzie chętny, dosłownie za grosze. Tu możecie podejrzeć finalną wersję Audi A4 Avant by mm-ais - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio Zabudowa suba, kompletna skrzynka w boczek z całym boczkiem bagażnika, zabudowa na piece, słupki na tweetery oraz boczki drzwiowe z panelami i dystansem na woofery. Wszelkie pytania śmiało na priv.
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Z racji że zmieniam autko z chęcią sprzedam zabudowę. Może ktoś z was będzie chętny, dosłownie za grosze. Tu możecie podejrzeć finalną wersję Audi A4 Avant by mm-ais - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio Zabudowa suba, kompletna skrzynka w boczek z całym boczkiem bagażnika, zabudowa na piece, słupki na tweetery oraz boczki drzwiowe z panelami i dystansem na woofery. Wszelkie pytania śmiało na priv.
-
Z jakiego to filmu?
no to się musiało stać trudno ... załatwiam temat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, ja już jakiś czas jestem na forum ale dopiero się witam. Do miłego ...
-
[ALL] subwoofer w boczku/demo mm-ais
głośnik 18"?? w jakiej skrzynce. Możesz określić litraż tej skrzynki no i napisz jaki to model głosnika.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
w przyszłym tygodniu będę klientowi montował takie radyjo, ma iPhona i koniecznie musi mieć te radio Interfejs tylko pod telefon.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ja klientowi wkładałem taką stację do Subaru i z racji iż był to anglik całą konsoletę zrobiłem od podstaw Na wykończenie poszła naturalna skórka w odcieniu skóry seryjnej + czarna na tunel środkowy. Trochę zabawy ale efekt bardzo fajny.
-
Spociki w LUBARTOWIE!
Jakoś nie mam weny na takie ustawki. Ale w Lubartowie możemy się skrzyknąć na jakąś fajkę w centrum :gwizdanie:
-
Spociki w LUBARTOWIE!
kto jedzie z Lubartowa na WOŚP? Ja się zastanawiam?
-
Spociki w LUBARTOWIE!
zależy do czego
-
[ALL B7] Modyfikacje BKE
Na początku właśnie był plan na AWX-a ale ta Golfina namieszała mi w głowie. Jak byłem na Mineralnej też padła propozycja AWX-a. Mieszane mam myśli jeszcze co do pompek. Ktoś mi powiedział że jak pójdzie program to pompki od ARL-a nie zaszkodzą. Muszę coś pokombinować bo od tygodnia mam hebelki 321mm od 2.0 TFSI i teraz te auto fantastycznie hamuje ale gorzej jest z rozpędzaniem
-
[ALL B7] Modyfikacje BKE
A nie planuję robić RS-a z TDI-ka zabieg który pozwoli mi wycisnąć ok 170KM wystarczy. A co z turbawką? Nie będzie pasowała z tej Golfiny?
-
[ALL B7] Modyfikacje BKE
Witam, zaczynam powoli ogarniać ciemna stronę mocy w swoim aucie. Posiadam silnik 1.9 BKE i mam okazje kupić kilka gratów do swojego silnika od kolegi który miał dzwona Golfem IV. Do kupienia mam popmpowtryskiwacze ARL oraz turbo od ASZ. Mam nadzieję że mi pomożecie bo jestem zielony. Pytanie czy wymieniać pompowtryskiwacze na te mocniejsze i czy będą pasować? Pytanie drugie, czy spasuje mi te turbo ASZ do mojego BKE. Jestem wstępnie dogadany na wirusa u Rogala ale bez wymiany turbo nie będzie to efektywne. Proponowano mi do mojego turbo od AWX-a i nie wiem czy ASZ będzie mi pasować. Proszę o jakieś wskazówki bo na forum jakoś nie mogę się doczytać czy ktoś już coś takiego ćwiczył. Z góry dziękuję, Marek
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Profi robota, gratuluję. Clarek 9175 to znakomity wybór, dzisiaj i za dwa tysie ciężko coś kupić równie dobrego. Powodzenia podczas prac. Pozdrawiam, M.
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Udało mi się zrobić świetnie grające auto, może nie jest to zbyt skromne zdanie ale ja mam w cholerę satysfakcji z tego jak to wyszło. W Katowicach na finałach Mistrzostw Europy przewinęło się sporo osób znanych ze "świata car audio" i ich ocena była dla mnie zaskoczeniem, tzn wiedziałem że jest dobrze ale nie wiedziałem że aż tak :> Sezon zakończony na pierwszym miejscu w Polsce i na trzecim w Europie. Teraz kilka garnków z sezonu zdobi mi półkę w biurze A to są te dwa dla mnie najważniejsze
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Dzięki, teraz jeszcze doszła plexa z grawerką i subtelnym podświetleniem. Bynajmniej widać piecyki